Co to jest? Potrzebujesz prezentu i potrzebujesz go przez 20 minut? Możesz udać się do sklepu z lekami, aby kupić kartę podarunkową do przewidywalnej restauracji / sieci restauracji, lub możesz udać się do supermarketu, aby złożyć jakiś losowy kosz z wędlinami i masłem orzechowym. Wiesz, że zdecydowanie nie chcesz iść do centrum handlowego. Na szczęście nie musisz robić żadnej z tych rzeczy!

Oto lista wyjątkowych upominków z ostatniej chwili. Są o wiele bardziej przemyślane niż inne opcje wymienione powyżej. Potrzebujesz tylko drukarki. Nie masz? W porządku – zawsze możesz po prostu wysłać te prezenty w e-mailu.

  1. WEBucks od 10 $ w sklepie internetowym: Nie boimy się, jak bardzo lubimy sklepy z zaopatrzeniem w restauracje – są one niedrogim skarbem dla domowych kucharzy, a sklep internetowy jest jednym z naszych ulubionych. Wybierz nominał, a twój szczęśliwy przyjaciel może zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty.
  2. Cocktail Box, 94 USD w Cocktail Box: Zbyt wiele mil dzieli ciebie od twojego przyjaciela? Jeśli nie możesz spotkać się z nią na happy hour, wyślij jej drinka (lub 25!) Pocztą. Pudełko zawiera sześć pełnowymiarowych składników i ponad 10 przepisów, dzięki czemu może mieszać w domu kilkadziesiąt koktajli.
  3. Karta upominkowa FreshDirect od 20 USD w FreshDirect: Co jest lepsze niż darmowe artykuły spożywcze? Darmowe artykuły spożywcze, które są wybierane i dostarczane – również za darmo! Uzyskaj kartę podarunkową FreshDirect dla przyjaciela, aby te rzeczy stały się rzeczywistością.
  4. Cheesemonger Signature Box, 95 USD w Cheesemonger Box: To pudełko zawiera trzy kawałki mięsa o funtach o wielkości 1 funta, a także krakersy dla rzemieślników i małe porcje (myślę: dżem, pasta do smarowania lub wędliny).
  5. Plan upominków do tekstury, od 50 USD w Texture: Daj głodnemu czytelnikowi wszystkie czasopisma. Plan 50 USD zapewni komuś sześć miesięcy nieograniczonego dostępu do wszystkich najlepszych czasopism, w tym do artykułów spożywczych, takich jak jedzenie i wino, Bon Appétit, Cooking Light i innych.
  6. Abonament na kawę, od 39 USD za trzy miesiące w Driftaway Coffee: Wyślij miłośnikowi kawy zabawne pudełko fasoli raz w miesiącu przez trzy miesiące. W pierwszym miesiącu dostanie cztery (dwie uncje) torby, aby mogła posmakować i wybrać ulubione. Przez następne dwa miesiące dostanie 7-uncjowe przesyłki dopasowane do jej gustu.
  7. Karta upominkowa Airbnb, dowolna kwota w Airbnb: Znasz kogoś, kto uwielbia gotować, ale nienawidzi swojej kuchni? Daj jej tymczasowe ułaskawienie i pomóż jej odejść gdzieś indziej na kilka dni.
  8. Karta Podarunkowa TK, od 25 USD w Kuchence Terry: Obecnie na rynku dostępnych jest wiele zestawów mączek typu Blue Apron. Ten ma wysokiej jakości przepisy, a jedzenie jest w eleganckim, przypominającym lodówkę schowku. Możesz wysłać elektroniczną kartę podarunkową lub zorganizować jej wysłanie pocztą na kartę.
  9. Goldbely E-Gift Card, od 25 USD w Goldbely: Możesz nie być w stanie wysłać swojego przyjaciela do, powiedzmy, Nowego Jorku, ale możesz zapłacić za przyniesienie jej trochę miasta. Daj jej kartę podarunkową Goldbely i może zamówić słynny Cookie D z Greenwich Village (bez czekania w kolejce), cheesesteak z Jim’s Steaks, danie z Gino’s East lub dowolną inną liczbę słynnych smakołyków z głównych Stanów Zjednoczonych miasta.
  10. Adopt-a-Tree + Oliwa z oliwek, od 79 USD w NudoAdopt: Spraw, aby ktoś był dumną mamą z drzewa oliwnego w gaju włoskim. Otrzyma certyfikat przyjęcia, a wiosną 2018 roku trzy butelki pierwszej oliwy z oliwek Extra Virgin tłoczone na zimno z oliwkami z własnego drzewa.