Jeśli nie znasz Yossy Arefi, fotografa żywności, stylisty i piekarza za Apt. 2B Co do pieczenia, musisz być. Jej przepisy są tak piękne, aby je spożywać – i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani jej nową książką, Sweeter z winorośli. Aby uczcić jego wypuszczenie, który idealnie pasuje do sezonu jagodowego, zaprosiliśmy Yossy do naszej kuchni studyjnej na sesję z jagodami.

Oczywiście dzielimy się przepisami z sesji, ale chcieliśmy także podkreślić niektóre z płyt, misek, kubków i akcentów, które wykorzystaliśmy na planie. Sądzimy, że są prawie tak samo głupi, jak desery Yossy’ego.

Astier de Villatte Footed Bowls, 80 USD – 105 USD w ABC Carpet & Home ‘src = “https://atmedia.imgix.net/a615e3bcfcd9a81c17c66aaaf2778c947154f746?w=160&h=160&fit=crop”>

1. Naczynia do irygowania, od 75 do 100 USD w ABC Carpet & Home: Te ładne naczynia kosztują dość grosza, ale robią rozmarzony dodatek do twojego stołu lub bardzo szczególny prezent.

2. Variasi Sari Podkładki, 24 USD w ABC Carpet & Home: Te surowe serwetki jedwabne i dupionowe, wykonane ręcznie w Indiach, nadają Twojemu stołowi światowy rozmach.

3. Astier de Villatte Footed Bowls, Od 80 do 105 USD w ABC Carpet & Home: Zainspirowany XVIII-wieczną ceramiką, paryskie miseczki są rustykalne, ale eleganckie i idealnie nadają się na prezentowanie wszystkiego, od biżuteryjnych owoców po prawdziwe klejnoty..

4. Puchar Porcelany, 10 USD w H & M: Ładne filiżanki do herbaty są przeznaczone nie tylko do zakwaszania herbaty. Myślimy, że gałka lodów waniliowych zwieńczona jagodami i bitą śmietaną byłaby po prostu wspaniała z tego różowego porcelanowego kubka ze złotymi akcentami.

5. Relief Pattern Jug, 25 USD w H & M: Tekstura jest subtelnym sposobem na dodanie wyrafinowania do każdej okazji i uwielbiamy wszechstronność tego szklanego dzbanka. Użyj go jako dzbanka dla sangriasów jagodowych lub wypełnij go kwiatami, aby wprowadzić do kuchni zapachy lata.

6. Alabaster Salad Plate, 7 USD w Pier 1 Import: Przynieś kolor i zapach lata do morza na swój stół obiadowy przy pomocy tego niedrogiego talerza sałatkowego.

7. Jade Green Footed Bowls, 30 USD za zestaw 6 na rynku światowym: Te uroczo retro stojące miski sprawiają, że deser jest jeszcze przyjemniejszy. Podoba nam się także pomysł wypełnienia ich cukierkami w metalicznych opakowaniach.

8. Carats DOF ​​Glasses, 20 $ za zestaw 4 na rynku światowym: Te podwójne okulary Old Fashioned z Portugalii są w czterech kolorach: miętowym, różowym, węglowym i przezroczystym.

9. Medium Bowl w Pale Mint Swirl, 60 USD w Suite One Studio: Wykonana z białej glinki porcelanowej, ta uniwersalna miska prezentuje na zewnątrz surowe, nieszkliwione piękno, podczas gdy wnętrze ma najjaśniejsze miętowe wykończenie.

10. Danie Pierścienia w Malachicie ze złotym obramowaniem, 32 USD w Suite One Studio: Mamy obsesję na punkcie ciemnozielonego akwarelowego wykończenia tej złotej oprawki.