Każdego dnia używam wagi żywnościowej, kiedy jestem w domu. Każdego dnia. W rzeczywistości jest to zwykle jedna z pierwszych rzeczy, które używam w mojej kuchni każdego ranka, kiedy odmierzam moje ziarna kawy dla mojego Chemexa. Pewnie, mógłbym w tym momencie oszacować, jak wygląda 34 gramy kawy, ale wolałbym nie ryzykować mniej niż idealnego naparu.

Jeśli jesteś na rynku w nowej skali – czy to do pieczenia, kawy, czy codziennego gotowania – w Amazonie dzieje się teraz bardzo dobrze. Obecnie można uzyskać wagę żywności OXO za 38 USD, podczas gdy zwykle kosztuje 50 USD. To oznacza, że ​​jest teraz o 25 procent taniej.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

Nie tylko jest to świetna okazja, ale ta konkretna skala żywności OXO jest również jednym z ulubionych narzędzi pomiarowych Alton Browna w kuchni. Jak powiedział w poście kilka lat temu: “Mam zasadę w kuchni: jeśli możesz ją zważyć … zważyć, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku ściśliwych proszków, takich jak mąka, nie tylko ten model OXO jest dokładny i dokładny (nie to różnica, ale to jest dyskusja na inny czas), wyświetlacz cyfrowy wyskakuje dla łatwego pozycjonowania i czytania. ”

Kup to!

OXO Good Grips Food Scale ze stali nierdzewnej, 38 USD

Ta waga spożywcza od OXO może ważyć do 11 funtów. Na wyświetlaczu pojawi się także ilość pozostałej 11 funtów. Domyślny odczyt to funty i uncje, ale można go również użyć w gramach. Wyświetlacz można wyciągnąć z rzeczywistej skali, jeśli chcesz zważyć coś bardzo dużego i zajmuje on zbyt dużo miejsca.

W tej chwili ta skala żywności została sprawdzona przez 1121 osób i ma zbliżoną do pięciogwiazdkowej oceny. “Kupiłem tę skalę wiele lat temu, ale nadal używam jej KAŻDEGO dnia, wciąż najlepszej skali wszystkiego, co napotkałem”, mówi jeden z recenzentów. Wielu recenzentów zwraca uwagę na dokładność, z jaką znaleźli tę skalę.

Kilka negatywnych recenzji wskazuje, że skala nie była doskonała do pomiaru bardzo małych ilości.

Jak wykorzystujesz swoją skalę żywności w swojej kuchni? Daj nam znać w komentarzach.