Gdy miejsce w kuchni zajmuje dużo miejsca, umiejętność układania w stos lub zagnieżdżania przedmiotów może naprawdę pomóc. Tutaj przyjrzymy się produktom dużym i małym – od przypraw po meble – które układają się lub gniazdują, gdy są przechowywane. Większość z nich ma charakter czysto użytkowy, ale dwa ostatnie są nieco bardziej dekoracyjnymi (ale nadal funkcjonalnymi) elementami, których nie mogliśmy się oprzeć:

PIERWSZY RZĄD:
1 Ta cała spiżarnia jest zorganizowana za pomocą Tupperware Modular Mates.
2 Staple: Zestaw do mieszania szklanych pojemników z Sur la Table
3 Stołek barowy Emeco Heritage Style oferuje klasyczne wzornictwo i możliwość układania w stosy w małej przestrzeni, aby można było ustawić go na wysokości przeciwnej. Dostępne w Galerii Paradigm.
4 Ten kompaktowy zestaw do gotowania został stworzony do biwakowania przez REI, ale może on działać w małej ilości wnętrz również kuchnia.
5 Zestaw pojemników do recyklingu, taki jak ten w Tuwa, pozwala na przechowywanie surowców wtórnych w odpowiedniej kolejności bez zajmowania dużej ilości miejsca.

DRUGI RZĄD:
6 Okulary REKO z IKEA są ukształtowane do układania w stosy i wynoszą tylko 2 $ za zestaw 6 sztuk.
7 Już wcześniej podziwialiśmy te kanistry do układania w stos – uwielbiamy ich prostoliniowe kształty i białe ceramiczne wykończenie. Dostępne w Amazon.
8 Są one zawsze dostępne na rynku światowym i można wybierać spośród zestawu sześciu kubków lub filiżanek i spodek do espresso.
9 Połączenie materiałów w wieży do układania w stosy od projektu w zasięgu jest piękne. I, jest już w sprzedaży.
10 Przez Joe Colombo w 1970 roku, ten zestaw kryształowych kieliszków do picia jest jak kwitnący kwiat. Statki o nieregularnym kształcie są zaprojektowane tak, aby mogły się ze sobą łączyć, aczkolwiek w nieoczekiwany sposób. Dostępne od Moss.

Związane z: Pojemniki do przechowywania Click-Clack do mąki i cukru

(Zdjęcia: od sprzedawców jako powiązane, z wyjątkiem zdjęcia 1: productreview.com.au)