Cel może nie przychodzić na pierwszy plan, gdy robisz zakupy na gotowy deser. I, szczerze mówiąc, prawdopodobnie to się nie zmieni. Po prostu nie ma wielkiego wyboru. Ale kiedy rozpaczliwe czasy wymagają desperackich środków i potrzebujesz deseru (i garści wieszaków, półmiska do serwowania i mydła do naczyń naraz), najlepszym wyjściem jest zrobienie linii prostej dla sprawy zamrażarki.

(Image credit: Target)

Mamy nadzieję, że znajdziesz Archer Farms Crème Brûlée. Dwupak kremów waniliowych jest dostępny w uroczych naczyniach z terakoty, które idealnie nadają się do przyrządzania rustykalnych szykantów na orzechy lub oliwki. Desery przechodzą od zamrażarki do talerza w ciągu kilku minut, a paczka posypanego cukru łatwo wlewa się do chrupiącej podpłomyki z cukrem pod brojlerami. W miękkim, słodkim kremowym puddingu nie ma bogatej, egipskiej jedwabistości restauracji crème brulee, ale to świetny substytut. W rzeczywistości przyniesie to słodki deser walentynkowy w domu.

Lub stwórz własny: Jak zrobić Creme Brûlée

(Image credit: Target)

Przyzwoita druga opcja: sernik. Poszukaj najlepszej kolekcji Cheesecakeów Archer Farms lub najlepszych ukąszeń sernika Archer Farms, które są w zasadzie tym samym, ale w formie bite-size. Serniki są nieco słodsze i brakuje im głębi cheeskiego smaku, jaki można uzyskać w domowej wersji, ale te mogą być dobre, w zależności od odbiorców. Bogata wersja czekolady ze skorupą z ciastek kakaowych jest najlepsza w tej paczce.

Zrobić własny: Jak zrobić idealny sernik

Więcej o sklepach spożywczych w Target

  • The Best Archer Farms Frozen Appetizers at Target
  • Najpopularniejsze Archer Farms Grocery Foods at Target
  • Najlepsze sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepach spożywczych w celu
  • 5 docelowych pracowników dzieli się ulubionymi artykułami spożywczymi przyjaznymi dla budżetu
  • 7 prostych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepach spożywczych za pomocą aplikacji Target

Czy próbowałeś crème brûlée czy serniki? Co myślisz? Czy masz jakieś inne desery do zasugerowania?