Nie może być dramatyczny ani nic, ale dobra przecinarka do pizzy może poważnie zmienić życie. Jeśli tworzysz własną pizzę w domu, zdecydowanie potrzebujesz dobrej pizzy. (Bez względu na to, jak dobry jest twój ulubiony nóż szefa kuchni, nigdy nie rozetniesz lepkiego sera i skorupy do żucia, nie niszcząc wszystkiego po nim.) A nawet jeśli masz tendencję do trzymania się z dala od ulubionej pizzy, prawie zawsze potrzebujesz dobre narzędzie do zakończenia dzielenia ostatniego fragmentu każdego plasterka.

Tak więc, podczas gdy zwykle szybko dajemy duże kciuki na narzędzia unitasker, uważamy, że kosiarka do pizzy jest niezbędnikiem. O ile jest dobry – najlepiej ten.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

Kup: Zyliss Pizza Wheel, 7 USD

Ta pizza z Zyliss jest ulubionym personelem w Kitchn. Podobnie jak Alton Brown, jak powiedział w Fast Company: “Ten jest wyjątkowy, ponieważ rączka nie wystaje z boku, a kiedy naciskasz, twoja ręka jest tuż nad ostrzem, dla lepszej kontroli.”

To koło polega na dźwigni; używa swojej wagi do pokrojenia pizzy. Działa na grubą lub cienką pizzę oraz nożyce z prawą lub lewą ręką. Ostrze można zdemontować w celu dokładnego wyczyszczenia zmywarki.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

Kup: Koło Pizza OXO, 13 USD

Oczywiście inne marki tworzą podobne modele. Staffers również śpiewali pochwały tego noża do pizzy z OXO. Będzie cię to kosztowało o kilka dolarów więcej, ale ma nieco lepszą recenzję od użytkowników Amazon (4,6 w porównaniu do 4,3 wersji Zyliss).

Nie chcesz uzyskać żadnej z nich? W porządku. Sugerujemy tylko frez z uchwytem ręcznym (dla lepszej dźwigni i kontroli). Poszukaj również jednego z ostrzem ze stali nierdzewnej, a nie z nylonu, ponieważ nie są one tak ostre i skuteczne.

Więcej na temat cięcia pizzy

  • Najprostszy sposób na przecięcie pizzy
  • Naukowy sposób cięcia pizzy sprawi, że będziesz bardzo, bardzo szalony
  • The One Thing, o które powinieneś zapytać podczas rzucania dziecięcym przyjęciem na pizzę

Czy masz ulubiony nóż do pizzy? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.