Nie ma nic bardziej ekscytującego niż zdobycie świetnej oferty. Być może widząc, jak twoje dziecko chodzi po raz pierwszy, trafia wysoko na listy niektórych osób, ale chwytając kryształową miseczkę za ułamek jej ceny detalicznej lub otrzymując sztuczny produkt żywnościowy, który zazwyczaj nie jest dostępny, jest naszym pomysłem na wspaniały czas.

Dlatego właśnie poszerza się popularność sklepów Southern Living i HomeSense więc ekscytujący.

(Image credit: Apartment Therapy)

Południowe życie

Southern Living, która niesie jedzenie, modę, urodę, wystrój domu i inne przedmioty produkowane przez południowych rzemieślników, ma już sklep w Myrtle Beach w Południowej Karolinie. Nowe sklepy będą w Destin na Florydzie i Huntsville w stanie Alabama.

Klienci mogą spodziewać się marek takich jak Charleston Tea, Face to Face, Merry Cheese Crisps i Uwharrie Chair Co. W sklepach znajdą się również książki z logo marki Southern Living, które będą zawierały podpisy książek i próbki artykułów spożywczych. Ten sklep wydaje się doskonale pasować do jedynych w swoim rodzaju, specjalistycznych lub rzemieślniczych przedmiotów, których nie znajdziesz w swoim lokalnym dziale lub sklepie spożywczym. Byłoby to wspaniałe miejsce na prezenty dla gości spoza miasta.

(Źródło zdjęcia: Lisa Freedman)

HomeSense

HomeSense, sklep z artykułami dla rodzeństwa, który ma już sklepy w Kanadzie i Europie, planuje otworzyć cztery sklepy w USA w 2017 roku. Firma macierzysta TJX (która obejmuje również TJ Maxx i Marshalla) CEO Ernie Herrman mówi: “HomeSense zaoferuje konsumentom inny zestaw z domowych mód od HomeGoods, ale przy tej samej wielkiej wartości. ”

Chociaż koncepcje HomeGoods i HomeSense są podobne, Herrman jest przekonany, że lojalni klienci znajdą powód, by robić zakupy w obu sklepach. HomeGoods słynie z obniżonych cen, a HomeSense ma podobną atmosferę. Były całe mieszkania podwyższone przez prostą wycieczkę do HomeGoods, a sekcja z jedzeniem dla smakoszy też nie jest garścią. Jeśli wygląda na to, że jest to świetne miejsce na sobotnie popołudnie, zgadzam się.

Te nowe koncepcje sklepu mają nas śliniącą i gotową na zakupy – czy te sklepy będą częste? Gdzie masz nadzieję, że sklepy HomeSense są otwarte??