Doświadczenie zakupów Target jest przedmiotem wielu internetowych ode. To zarówno relaksujące części, jak i łatwy sposób na wydawanie o wiele więcej pieniędzy niż kiedykolwiek zamierzałeś.

Jeśli chcesz czerpać przyjemność z zakupów w sieci docelowej bez pokusy zakupów impulsowych, ta wiadomość może być dokładnie tym, na co czekasz: Sprzedawca ma teraz w tym samym dniu usługę dostawy zakupów spożywczych w wybranych obszarach, obsługiwaną przez Shipt.

W ubiegłym roku pozyskaj nabytego Shipt, starając się konkurować z Amazonem i jego stale rosnącymi usługami dostarczania produktów spożywczych. Shipt będzie nadal oferować dostawy z innych sklepów, takich jak Costco, ale rozszerza się również o dostawy docelowe. Aby złagodzić umowę, Shipt oferuje obecnie 50 procent zniżki na roczne członkostwo.

Kup to!

Członkostwo w Shipt, 49 USD w Target

Oferta, która jest związana z Dniem Matki, to całkiem dobra oferta dla wszystkich zainteresowanych wypróbowaniem tego. Regularnie 99 USD, cena w ograniczonym czasie 49 USD zapewnia nieograniczoną dostawę produktów spożywczych za niewiele ponad 4 USD miesięcznie. Dostawy są bezpłatne przy zamówieniach powyżej 35 USD, a opłata 7 USD dotyczy mniejszych zamówień.

Aplikacja działa podobnie jak Instacart: użytkownicy wybierają produkty spożywcze (i inne wybrane elementy docelowe!) W aplikacji, a następnie klient znajduje elementy i dostarcza je do Twoich drzwi. Różni się to od Amazon Fresh, która obecnie jest wysyłana z magazynu, chociaż Amazon oferuje usługę Prime Now, usługę na niektórych rynkach, gdzie klienci robią zakupy za Ciebie.

Więcej o sklepach spożywczych Target

  • To jest jedyny deser, który powinieneś kupić na tarczy
  • 21 Pokarmów, które kupuję od Target, aby pomóc mi dobrze zjeść w budżecie
  • Są to najlepsze przekąski, które można osiągnąć tylko w celu
  • Najpopularniejsze Archer Farms Grocery Foods at Target
  • Najlepsze sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepach spożywczych w celu

Co myślisz? Czy zapłaciłbyś za tę usługę, gdyby oznaczało to, że kupujesz produkty spożywcze od celu w tym samym dniu, w którym je zamówisz?