Nie jest tajemnicą, że uwielbiamy inteligentne rozwiązanie do przechowywania. Rozwiązanie do przechowywania, które wygląda sprytny też? Cóż, po prostu tracimy rozum nad takimi rzeczami.

I tak tłumaczy naszą obecną obsesję na punkcie domu YAMAZAKI. Czy znasz markę?

7 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na Amazon:

Obejrzyj wideo

Linia zawiera wszystkie rodzaje akcesoriów (w tym półki, uchwyty na książki kucharskie, uchwyty na narzędzia itp.), Które zawstydzają innych organizatorów kuchni. Każdy przedmiot jest wykonany z wytrzymałej stali (która jest pomalowana na biało dla uzyskania czystego, przestronnego wyglądu), a czasami ma dotyk drewna, co sprawia, że ​​są dobrym wyborem dla każdego rodzaju kuchni.

Spójrz tylko na niektóre z naszych ulubionych przedmiotów poniżej. (To nie boli, że fotografia jest niesamowita.Czy możemy wszyscy po prostu przenieść się do tych kuchni? OK, dziękuję!)

(Źródło zdjęcia: Amazon)

1. YAMAZAKI home Magnetic Spice Rack, 27 USD

Ten niewielki kosz na przyprawy przymocowuje się do boku lodówki i świetnie nadaje się do przechowywania kilku butelek olejków, przypraw, soli lub innych często używanych przedmiotów, do których chcesz mieć szybki i łatwy dostęp.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

2. YAMAZAKI home Magnetyczny stojak na organizację kuchni, 38 USD

Znacznie większy wybór, ten magnetyczny stojak ma miejsce na te oleje i przyprawy, a także rolkę papierowych ręczników i kilka dodatkowych narzędzi.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

3. YAMAZAKI home Tosca Under Shelf Uchwyt na ręczniki papierowe, 28 USD

Chociaż prawdopodobnie wszyscy moglibyśmy pozwolić sobie na mniej ręczników papierowych, to nie jest straszny pomysł, aby mieć kogoś w pobliżu. Ten uchwyt trzyma je w zasięgu, ale nie przeszkadza.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

4. YAMAZAKI z domu Tosca Dish Riser, 35 USD

Wreszcie! Podnośnik do naczyń wystarczy, aby usiąść na otwartych półkach. To nie jest tanie.

5. YAMAZAKI home Wire Dish Dish Drainer, 50 USD

Mówiąc o ładnym, oto najładniejszy na świecie zmywacz do naczyń. Poważnie, podnieś rękę, jeśli będziesz całkowicie zadowolony z pozostawiania tego na swoim kontuarze przez cały czas. To nie jest tanie, ale niektóre rzeczy są warte popisywania się.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

6. YAMAZAKI domowy stojak do krojenia Tosca, 42 USD

Jasne, możesz oprzeć deski do krojenia o swój backsplash, ale co to za zabawa? To stanowisko ma o wiele więcej sensu.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

7. YAMAZAKI do domu Tosca Stojak na narzędzia, 30 USD

Ten garb ułatwia znalezienie narzędzia, którego szukasz.

Kup więcej: YAMAZAKI do domu

Co myślisz? Czy kochasz te rzeczy tak samo jak my? Czy byłbyś gotów zapłacić za niektóre z droższych przedmiotów w linii?