The Pioneer Woman pomógł ci niezliczoną ilość razy, jeśli chodzi o ustalenie, co jest na kolację lub co przynieść do potluku. Ale zastanawialiśmy się, czy ona też będzie miała twoich pleców, jeśli chodzi o przerzucanie omletów lub jajecznica.

Niedawno przyjrzeliśmy się dwóm jej kolekcjom niedopałków i patelni, aby sprawdzić, czy mogą pomóc ci wyjść z przykrych sytuacji.

Podstawy

Jak można się spodziewać, jej naczynia z nonstick są w pięknych kolorach i mają ten dziewczęcy styl vintage, z którego słynie Ree. (Nie ma tu zimnego, przemysłowego wyglądu!) A ceny są nie do pobicia dla pełnych zestawów nonstick, które oprócz podstawowego rondla (lub dwóch) i patelni obejmują żeliwne patelnie do pieczenia w wysokiej temperaturze, holenderski piekarnik i duża, głęboko przykryta patelnia.

Dodatkowo, elementy nieklejące mają wygodne silikonowe uchwyty (które są nitowane, aby nigdy się nie poluzowały) i szklane pokrywy. Zestawy różnią się rozmiarem i opcjami kolorów (pomyśl: czerwony, turkusowy, czarny, miętowy i lniany) i mają dopasowane uchwyty z tradycyjnym szarym wykończeniem nieklejącym wewnątrz.

(Image credit: Walmart)

Testowanie naczyń nonstick Ree Drummonda

Pierwszy raz: Zestaw 17-częściowy zestaw naczyń kuchennych Pioneer Woman Vintage Speckle, w kolorze czerwonym i turkusowym. Podczas gdy naczynia kuchenne równomiernie podsmażały potrawę, okazało się, że brakuje im gładkiego wykończenia. Zaskakująco dla zupełnie nowej patelni nonstick, smażone jajka utknęły, a sprzątanie po jajecznicy wymagało sporo szorowania za pomocą nieściernej podkładki. Należy pamiętać, że instrukcje wymagają tylko prania ręcznego.

Kupię: 17-częściowy zestaw naczyń kuchennych Pioneer Woman Vintage Speckle, 110 USD

(Image credit: Walmart)

Z Pioneer Woman Classic Belly Gradient (wiemy, jak się nazywa!) Dostajesz sześć kawałków garnka – w mięty, czerwieni lub turkusu – z białą ceramiczną powłoką antypoślizgową i czterema szklanymi pokrywkami. Za tę cenę te elementy mają dla nich niezłą wagę. A kiedy gotowaliśmy naleśniki i jajka, byliśmy w stanie unieść je z patelni i prawie wytrzeć powierzchnię do czysta. Należy pamiętać, że jej nieklejąca farba ceramiczna może z czasem nie być uwalniana. A ponieważ czyszczenie zmywarki powoduje erozję nieprzywierających właściwości, ma to sens, że te garnki i patelnie wymagają mycia rąk.

Kup: Pioneer Woman Classic Belly Gradient, 99 USD

Dolna linia

Zestawy garnków Ree Drummond są dobrymi, uniwersalnymi zakupami, które zawierają wiele użytecznych elementów do niemal każdego gotowania. Jednak nie są one najlepszym wyborem do gotowania nonstick. Jeśli uwielbiasz wszystkie rzeczy Ree i jesteś zdeterminowany, aby uzyskać zestaw, proponujemy opcję Belly Gradient.

Jeszcze jedna rzecz do dodania tutaj: podczas gdy mocno wierzymy, że każda kuchnia potrzebuje dobrej patelni, nie robisz tego naprawdę potrzebujesz innych naczyń z nonstick. To naprawdę tylko patelnia, której potrzebujesz do jaj, naleśników i innych delikatnych przedmiotów.

Oto, co proponujemy: To jest najlepszy nonstick, który zaspokoi twoje kuchenne potrzeby

Czy masz naczynia kuchenne z nonstick Ree? Jeśli tak, co o tym myślisz??