Zdaję sobie sprawę, że tytuł tego postu jest samą definicją hiperbolicznej, ale pozwalam sobie wygrzewać się w hiperboli, gdy natknę się na coś, co wyraźnie pochodzi z Genius Factory. (Wiesz, ten – to ta sama fabryka, jak przypuszczam, która wyprodukowała tę garbiącą patelnię i ten wieszak na tealighty.)

Toe kick vacuum – zwane także odkurzaczami baseboard, lub automatycznymi odpylaczami – są technologiczną odpowiedzią na cienką linię brudu, którą zawsze miotły i pyły (zawsze, zawsze!) zostawcie to. Oto, jak działają i dlaczego najlepiej każda kuchnia je posiada.

(Źródło zdjęcia: Lisa Nelson)

Działa to tak: Jeśli masz centralny system próżniowy w domu, możesz zainstalować wlot VacPan (taki jak ten przez Nutone) w płycie głównej lub kopnięciu palca w kuchni. Po zamiataniu kuchni, po prostu przenieś kupkę brudu na VacPan, przestaw przełącznik palców i pozwól VacPan zasysać cały brud wewnątrz i prosto do centralnej próżni. Bez zginania, bez kurzu i brudu.

Zobacz to w akcji tutaj:

(Źródło grafiki: eBuild)

Tak jak powiedziałem, geniusz.

Jeśli to nie ekscytuje maniaka sprzątania w tobie, to … nie, nie wierzę w to. Musi być mało część ciebie, która jest pod wrażeniem, prawda?