Wiesz, jak niektóre lodówki są tak głębokie, że wystają poza ladę? Cóż, istnieje cały gatunek tego urządzenia, który jest dopasowany do głębokości blatu, eliminując te niezręczne ins-and-out w kuchni. Problem polega na tym, że większość z nich ma co najmniej 36 “szerokości:

Przeciwwymiarowa lodówka jest płytsza niż zwykle, ale zazwyczaj nadrabia pojemność na swojej szerokości. Większość modeli do głębokości ma 36 cali szerokości i więcej, jednak kilku producentów ma wąskie modele dla mniejszych kuchni, jak widać na poniższej liście.

Płytka lodówka nie tylko zapewnia płynne dopasowanie za pomocą blatów, ale także dzięki jej proporcjom pozwala lepiej widzieć wszystko w lodówce, więc mniej prawdopodobne jest “zgubienie” lub zapomnienie przedmiotów schowanych głęboko w tylnej części półki.

Rzućmy okiem na kilka węższych lodówek przeciw-głębokich, które są dostępne. Zwykle są droższe niż ich odpowiedniki o pełnej głębi, ale może być warto za kilka dodatkowych cali w małej kuchni. Dodatkowo pomagają stworzyć elegancki wygląd bez równego dostępu wyższy koszt wbudowanego modelu.

PIERWSZY RZĄD:
1 LG LRBP1031
2 Liebherr CS1311
3 Fisher Paykel E522B
4 Summit FFBF285
5 GE GBC12IAXL

DRUGI RZĄD:
6 Blomberg BRFB 1040
7 Smeg FAB28U
8 Samsung RB195ABBP

Związane z: Malejąco: 10 małych, chłodnych lodówek o dużych wymiarach

(Zdjęcia: producenci powiązani powyżej)