Właśnie dostaliśmy przepis na bułeczki cynamonowe, podobnie jak IKEA (ale oczywiście lepiej!), A teraz zajrzyjmy do nowego katalogu IKEA 2011. Chociaż nic nie ma niemożliwie nowe i ekscytujące dla kuchni, pojawiły się pewne zamieszanie wokół kuchenki indukcyjnej o wartości 999 USD, które wkrótce zaczną oferować.

Ta płyta indukcyjna jest wykonana dla IKEA przez Whirlpool i mówią, że cena 999 USD wprowadzi indukcję do większej liczby domów. Do tej pory technologia indukcyjna była w Stanach Zjednoczonych bardzo droga (choć szerzej wdrożona w Europie).

GE oferuje model, który sprzedaje za około 1500 USD, więc ceny spadają. Ale model IKEA reprezentuje zupełnie nowy poziom cen dla tej technologii w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś zainteresowany płytą indukcyjną, będzie to dobry sposób na przyjrzenie się.

Inne rzeczy w nowym katalogu: Nowe piece (w tym piekarnik z podwójną ścianą 1500 USD z konwekcją na górze i statyczne ciepło na spodzie) i wesoła, kolorowa linia gadżetów kuchennych.

• Zobacz całe wydanie Nowe produkty IKEA 2011: Katalog 2011

Czy masz płytę indukcyjną? Jak ci się podoba?

Związane z: Ankieta: Czy gotujesz z indukcją?

Artykuł skorygowany: Pierwotnie stwierdzono, że te kuchenek były dostępne za podobną cenę w innym miejscu, ale było to nieprawidłowe.

(Zdjęcia: IKEA)