Po pięciu bardzo udanych sezonów Poprawka, Chip i Joanna Gaines stały się siłą w branży domowej – renowacji, odpowiedzialnej za wprowadzenie słowa “shiplap” do nawet najmniej przydatnych wśród nas. Sympatyczny przekomarzanie się między nimi jest zaraźliwe – nie wspominając o wow-wartych przeobrażeniach, które ściągają z każdego odcinka. Nasza ulubiona część każdego programu? Kiedy ujawnia się nowa kuchnia. Często jest to najbardziej dramatyczna zmiana, gdy stare, zużyte szafki i płytki bla są zamieniane na zupełnie nową przestrzeń do gotowania.

Uwielbiamy prawie każdą przeróbkę kuchenną Poprawka, ale udało nam się zawęzić listę do pięciu naszych ulubionych.

(Image credit: HGTV)

1. Fixer Upper Takes na MidCentury Modern

Przedtem brzegi białych laminowanych szafek ustawiały się w dziwnie położonej, zamkniętej kuchni. Chip i Joanna otworzyli drogę do góry, z dramatyczną wyspą z półkami ze szkła i mosiądzu i czarnymi szafkami, które sprawiają, że cała przestrzeń wydaje się ogromna. W tej kuchni najbardziej podoba nam się to, że jest to wyraźne odejście od zwykłego stylu duetu.

Zobacz więcej zdjęć: Fixer Upper Takes na MidCentury Modern w HGTV

(Image credit: Jennifer Boomer via HGTV)

2. Fixer Upper That Floats

Wcześniej była to wizja w drewnie: ściany wyłożone boazerią z drewnianymi szafkami. Później przestrzeń utrzymywała nutę drewna – wzdłuż blatów i wyspy – ale otworzyła ściany, aby uchwycić widok na wodę, sprytnie zawierała otwarte półki, aby jak najlepiej wykorzystać łódź mieszkalną. Czarna szafka bazowa i metalowe akcenty zakotwiczają szafę w zmodernizowanej przestrzeni.

Zobacz więcej zdjęć: Fixer Upper: It Floats! w HGTV

(Źródło zdjęcia: dzięki uprzejmości Rachel Whyte / HGTV)

3. Dom w Teksasie; Urok małego miasteczka

Oryginalna kuchnia była ciasna i przestarzała, pełna złych retro drewnianych szafek z niezbyt ciekawym sprzętem, porysowanych laminowanych blatów i prawie starych urządzeń. Aby to naprawić, Joanna i Chip przeniosły kuchnię do zupełnie nowego miejsca, torując drogę przestronnej przestrzeni z akcentami niebieskich płytek, wyspą rzeźnika i mnóstwem szafki, dzięki której przestrzeń wydaje się ogromna..

Zobacz więcej zdjęć: Texas-Sized House; Small Town Charm w HGTV

(Źródło zdjęcia: dzięki uprzejmości Rachel Whyte / HGTV)

4. Barndominium

Poprzednia kuchnia mogłaby być przyjemnie opisana jako osobliwa: słodka tapeta, tradycyjne szafki i proste białe blaty. Ale otwierając przejście i dodając efektowne płytki i rustykalne industrialne akcenty, kuchnia przemawia teraz do architektury przypominającej stodołę, jednocześnie czując się całkowicie nowoczesna..

Zobacz więcej zdjęć: Bardzo specjalny dom w kraju w HGTV

(Image credit: Sarah Wilson via HGTV)

5. Świeży początek dla mamy z Teksasu

Wcześniej ta kuchnia wydawała się bardzo mała z krwawoczerwonymi ścianami, złym blatem ze sztucznego drewna i dziwnym przejściem w przestrzeni zamkniętej od jadalni. Aby to naprawić, Chip i Joanna zmienili plan piętra, aby otworzyć go w jadalni, a następnie rozjaśniły i rozjaśniły całą przestrzeń białymi szafkami górnymi i szarymi obniżkami, aby były większe, a ładne, tradycyjne kafelki i elementy dopasowały się do kształtu z resztą domu.

Zobacz więcej zdjęć: Nowy dom i nowy początek dla mamy Texas w HGTV

Czy masz ulubione, którego nie ma na liście? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!