W tygodniu, w którym mój mąż i ja przeprowadziliśmy się do naszego nowego mieszkania, udało mi się przekonać go do pizzy, ponieważ jeszcze nie byłem w stanie zrobić zakupy w sklepie. (Moją najmniejszą ulubioną rzeczą jest to, że nie chce mieć pizzy prawie tak często jak ja!) Byłem pompowany! Aż przypomniałem sobie, że nie mamy żadnej folii aluminiowej. Nie mieliśmy też żadnych plastikowych torebek. I wciąż czekałem na nasze nowe pojemniki do przechowywania żywności, które nadejdą pocztą. Zasadniczo nie mieliśmy możliwości poradzenia sobie z resztkami. W każdym razie musiał wybierać pizzę, więc poprosiłem go, żeby w drodze powrotnej dostał rolkę folii.

Zrobił to, o co prosiłem – jakoś udało mu się znaleźć najgorszą markę folii aluminiowej na całym świecie. Na początek nie mogłem nawet … Pudełko rozdarte w różnych miejscach, gdy próbowałem je otworzyć. Po otwarciu od razu znalazłem szew, ale po prostu nie oddzielny. Wyciągnąłem milion małych kawałków folii, zanim zdążyłem dostać cały arkusz. A folia była tak gruba. Tak, zdaję sobie sprawę, że może to zabrzmieć jak coś dobrego, ale w zasadzie nie było nawet wystarczająco elastyczne, aby owinąć się wokół jedzenia! To było złe. Jak źle było? Później przypadkowo upuściłem rulon między naszą lodówką a tym dziwnym martwym miejscem, które kiedyś było spiżarnią, i nie chciałem wyciągnąć lodówki, żeby ją odzyskać. Teraz przychodzi z mieszkaniem, a ktokolwiek tu mieszka, jest mile widziany, jeśli go znajdzie.

Wszystko to oznacza, że ​​nie wszystkie folie aluminiowe są wytwarzane jednakowo.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

Czego żałuję, że nie kupił? Reynolds Wrap, oczywiście! (Marka jest nieskazitelna z dobrego powodu: dlatego, że umieszczają folię aluminiową na mapie, a ich produkty są dobre, na przykład bardzo dobre.) Idealnie do ciężkiego rodzaju. Chociaż, szczerze mówiąc, zabrałbym wszystko przez Reynolds Wrap.

Kupować: Reynolds Wrap Heavy Duty Aluminium Foil, 10 USD za roll o powierzchni 130 stóp kwadratowych

Tak, wiem, że narzekałem na to, że inne rzeczy są zbyt grube, ale to jest Złotowłosa z folii aluminiowej. Nie jest zbyt gęsty, ani zbyt cienki. Łzy łatwo znikają, kiedy tego potrzebujesz, a nie kiedy nie. Nie dziurkuje tak łatwo jak inne marki i łatwo się rozwija. Nieoficjalna ankieta naszego zespołu ds. Żywności spotkała się z jednogłośnym konsensusem.

Jest świetny, możesz go użyć dwa razy, mówi Sheela Prakash, asystentka redaktora. Użyje go, aby owinąć chleb i podgrzać go, a następnie spłaszczyć folię, aby użyć go ponownie. Jeśli folia stanie się brudna, po prostu złoży ją na pół i użyje czystych stron w piecu tostera. “Używam go do owijania resztek, wykładania piekarnika i przechowywania mięsa w zamrażarce” – mówi Meghan Splawn, redaktor działu żywności. “Używam go również do robienia statków kosmicznych z moimi dziećmi”.

Więcej o folii

  • Przestań wyrzucać swoją aluminiową folię
  • To jest powód, dla którego folia aluminiowa jest błyszcząca z jednej strony

Oczywiście, Reynolds Wrap może być droższy niż opcje związane z marką sklepu, ale jesteśmy gotowi zaszaleć, jeśli to oznacza, że ​​wiemy, że osiągamy wysoką jakość. (Rolka, którą kupił mój mąż, była jak dwa dolary!) I znowu, często możesz użyć tego samego kawałka (przynajmniej) dwa razy, więc w rzeczywistości dostajesz więcej za swoje pieniądze.

Czy zgadzasz się z nami? Jaka jest twoja ulubiona folia aluminiowa?