Niedawno pracowałem nad opowieścią o najnowszej domowej marki Target, Made By Design, kiedy przeczytałem coś, o czym nigdy wcześniej nie słyszałem. (I to naprawdę nie dzieje się zbyt wiele, ponieważ pisałem o i – robiąc zakupy w – Target przez co najmniej 20 lat.) Okazało się, że nieoficjalne sondowanie ujawniło, że inni pracownicy Kitchna również o tym nie wiedzieli.

Masz pojęcie, co to może być? Oto podpowiedź: to wielka sprawa, jeśli jesteś fanem wewnętrznych marek sklepu, takich jak Threshold i Project 62!

Wygląda na to, że masz nawet rok (cały rok!), By zwrócić wszystko, co jest marką ekskluzywną. Potrzebujesz tylko pokwitowania, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. I najwidoczniej ta słodka oferta po cichu weszła w życie w marcu 2015 roku! (Wcześniej można było zwrócić tylko coś w ciągu 90 dni.) Roczna gwarancja zwrotu obejmuje także osoby korzystające z programu dla niemowląt, szkół wyższych lub rejestru prezentów ślubnych Target.

Zobacz tutaj zasady dotyczące pełnego zwrotu firmy docelowej.

Oczywiście, jeśli nie masz zwyczaju zapisywania pokwitowań, może to nie być dla ciebie pomocne. Ale może będzie to inspiracja, którą musisz przynajmniej uruchomić, aby rozpocząć folder plików docelowych (lub, heck, nawet pudełko po butach). W ten sposób, jeśli, powiedzmy, stolik do patio pęknie i zaskakuje, możesz go zwrócić i odzyskać pieniądze.

Więcej na temat zakupów w Target

  • 7 prostych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepach spożywczych za pomocą aplikacji Target
  • Najlepsze sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepach spożywczych w celu
  • 5 docelowych pracowników dzieli się ulubionymi produktami spożywczymi przyjaznymi dla budżetu
  • The 8 Best Things Kitchn Staffers Ostatnio kupiony na tarczy
  • Eksperci wyjaśniają dokładnie, dlaczego wydajesz zbyt dużo pieniędzy na cele i IKEA

Czy wiesz o tej wspaniałej polityce zwrotów? Co jeszcze ludzie mogą nie wiedzieć o Target??