Cel jest niesamowity dla różnego rodzaju rzeczy: ręczników, przyborów toaletowych, biustonoszy sportowych. Może to być również świetne miejsce do kupowania żywności – zwłaszcza jeśli wiesz jak (i ​​kiedy) robić zakupy.

Jeśli ostatnio nie sprawdziłeś wyboru sklepu spożywczego Target, powinieneś: Jest o wiele więcej niż tylko Archer Farms! Poza tym już i tak kupujesz makijaż, długopisy i legginsy.

Dzięki przeprojektowaniu Megastore doświadczenie będzie jeszcze lepsze. W przyszłości będzie osobne wejście dla tych, którzy chcą zamówić online, a następnie wejść i wyjść. Będziesz także mógł zapłacić za swoje łupy na podłodze (pomyśl: sklep Apple w stylu kasy), a sekcja produktów będzie miała więcej wibracji typu Whole Foods.

Jaka jest najlepsza strategia, jeśli chcesz ją zrealizować z nienaruszonym budżetem? Oto pięć inteligentnych wskazówek, jak zdobywać najlepsze oferty.

5 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepach spożywczych w celu

1. Kupuj we wtorki.

Według strony internetowej AllThingsTarget.com, produkty Market (czytaj: żywność) trafiają do sprzedaży drugiego dnia tygodnia pracy. Jeśli Twój sklep sprzedaje również świeże produkty, zaprzyjaźnij się z menedżerem i zapytaj, w którym dniu otrzymujesz przesyłki do najświeższych zapasów.

2. Przynieś niedzielne gazety.

Czy wiesz, że Target dokonuje porównywania cen? Oni robią! Przechowuj okulistyki w innych lokalnych sklepach pod ręką – jeśli przedmiot, który chcesz, jest dokładnie dopasowany do tego, co sprzedaje Target, nie musisz robić drugiej podróży do innego sklepu, aby uzyskać tę samą ofertę.

3. Pobierz aplikację Cartwheel.

“Target przenosi użycie swojej aplikacji Cartwheel bardziej niż jakikolwiek inny duży sklep, oferując w ten sposób mnóstwo ekskluzywnych kuponów” – mówi Benjamin Glaser, redaktor działu funkcji z DealNews. Te same kupony są dostępne również na stronie Cartwheel (cartwheel.target.com), jeśli wolisz wydrukować kupony w domu przed wyjazdem.

4. Podwój na kupony.

Możesz użyć zarówno kuponów producenta, jak i Targetów na jednym przedmiocie, łącząc swoje oszczędności. Aplikacja taka jak Grocery IQ szybko to robi, ostrzegając o kuponach na najczęściej kupowanych przedmiotach.

5. Przynieś własne torby.

Warto być ekologicznym – dosłownie. Target oferuje 5-procentowy kredyt na każdą torebkę wielokrotnego użytku, którą przywieziesz na zakupy. To może nie wydawać się dużo, ale jeśli szybko zorientujesz się, ile plastikowych toreb zgromadziłeś pod zlewem, zobaczysz zaoszczędzone pieniądze w krótkim czasie.

Więcej docelowych porad dotyczących zakupów

  • 10 rzeczy do kupienia od celu na Twoje patio
  • Na co należy się zarejestrować w Target