Jeśli jesteś osobą, która chce wydać dużo pieniędzy na kosz, prawdopodobnie już to zrozumiałeś. (Jeśli dopiero teraz zdajesz sobie z tego sprawę i potrzebujesz sugestii, oto najlepsze pojemniki na śmieci w kuchni za 200 USD lub mniej.) Jeśli nie wydajesz tych pieniędzy na śmieci, otrzymujemy to.

Chociaż nie można uzyskać niektórych funkcji bardziej kosztownego kosza na śmieci, nadal można znaleźć stylowe, całkowicie funkcjonalne kosze na śmieci z niektórymi standardowymi funkcjami, takimi jak miękkie nakładki i otwory na pedały. Czytaliśmy więc recenzje, aby zobaczyć, co ludzie lubią najbardziej, by przynieść najlepsze kosze na śmieci za 50 USD lub mniej.

  1. Dziewięć gwiazd bezdotykowa 11.1-galonowa puszka ze stali nierdzewnej, 50 USD w Walmart: Jeden z niewielu bezdotykowych pojemników na śmieci dostępnych na rynku za mniej niż 50 USD, ten jest nieco mniejszy od przeciętnego kosza na śmieci ze stali nierdzewnej.
  2. Room Essentials Step Otwórz kosz na śmieci, 40 USD na tarczy: Ten pojemnik na śmieci o mniejszej skali jest elegancko matowo-czarny z mechanizmem otwierania pedałów i ładnym okrągłym kształtem. Byłoby to dobre dla kogoś, kto mieszka sam lub nawet po prostu recykling.
  3. Sterilite 54-Quart Swing-Top Wastebasket, 11 USD w Target: Zanim nastąpił pedał, nie było swing, łatwy sposób, aby otworzyć pokrywkę, gdy twoje ręce są pełne. Ten ma ładny, chudy wzór.
  4. Umbra Pewter Venti Kosz na śmieci 16,5-galonowy, 35 USD w sklepie kontenerowym: Ten pojemnik z polipropylenu ma większą pojemność niż większość w tym przedziale cenowym i ma górną pokrywę oraz pierścień woreczka do schowania górnej części plastikowej torby.
  5. Wytrzymały kosz na śmieci o pojemności 13 galonów Premium Touch, 23 USD w Home Depot: Jeśli wolisz przycisk do pedału, to ma ładny duży, aby otworzyć pokrywkę. Dodatkowo ma stylowe akcenty ze stali nierdzewnej.
  6. Rubbermaid 13-galonowy kosz na śmieci Step-On, 25 USD: Z plastikową powierzchnią zewnętrzną i pedałem ze stali nierdzewnej, ta – dostępna w kolorze czarnym lub białym – może być podstawowa, ale jest to bestseller Amazon z prawie 3000 pozytywnych recenzji!
  7. simplehuman Slim Plastic 40-litrowy pojemnik na śmieci Step-On, 40 USD w Bed Bath & Beyond: Wykonane przez jedną z czołowych postaci w biznerze kosza na śmieci, może również uzyskać drugą pieczęć zatwierdzenia przez Wirecutter.