Jeśli chodzi o kupowanie kosza na śmieci, możesz wydać trochę lub dużo. Jeśli dużo wydajesz, na pewno chcesz, żeby to dostarczyło! Poza doskonałym wyglądem, kosz na śmieci premium powinien mieć wiele ukrytych i niezapisanych funkcji, takich jak odporna na odciski palców powłoka, więcej miejsca w zasięgu, technologia bezdotykowa lub aktywowana głosem, naprawdę wrażliwy pedał i inne cechy wnętrza możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że dostajesz, dopóki nie użyjesz puszki i jesteś po prostu jak: “Wow, to takie dobre”.

Oczywiście chcesz podjąć świadomą decyzję, jeśli zamierzasz wydawać przyzwoite pieniądze na kosz na śmieci. Przeszukaliśmy więc recenzje, aby znaleźć najlepsze kuchenne puszki na śmieci za 200 USD lub mniej. Oto, co ludzie kochają.

  1. SimpleHuman prostokątny czujnik Can with Voice, 200 USD: To może pochodzić z praktycznie wszystkich funkcji, które można uzyskać za 200 USD: Aktywacja głosowa i aktywacja za pomocą antybakteryjnego, odpornego na rozmazywanie wykończenia ze stali nierdzewnej. I kieszeń na worki na śmieci!
  2. Joseph Joseph Titan Trash Compactor, 180 USD w Bed Bath & Beyond: Jest nierdzewny i ma pedał, ale najfajniejszą funkcją tego jest ręczna funkcja kompaktowania, która pomoże ci zgnieść więcej śmieci niż większość puszek.
  3. Kohler White 13-Gallon Step Trash Can, 139 USD w The Container Store: Ta puszka od producenta kranu z tradycyjną kuchnią ma szeroki pedał na ostrej, ostrej ramie.
  4. SimpleHuman Prostokątny Step Can z wkładką liniową, od 100 USD: Kilka kroków w dół od wspomnianego powyżej modelu głosowego i ruchu, ten jest nadal dostępny w trzech rozmiarach i pięciu kolorach, w tym modnym różowym złocie. Puszki posiadają ukryty uchwyt na worek, szeroki pedał, miękkie zamknięcie i wykończenie odporne na odciski palców.
  5. Brabantina Trash Icon Pedal Bin, 96 USD w Williams Sonoma: Eleganckie matowe wykończenie, mocna technologia pedałowania i funkcja soft-close sprawiają, że może się to wyróżniać. Dodatkowo firma przekazuje część wpływów na oczyszczanie plastiku w oceanie.
  6. iTouchless SoftStep 13,2-galon ze stali nierdzewnej Step Can, 100 USD w Home Depot: Ten pedał posiada odporną na odciski palców i odporną na rozmazywanie obudowę z miękko zamykającą pokrywą.
  7. Tramontina 13-galonowa ze stali nierdzewnej Step Trash Can, 90 USD: Dostępny w czterech błyszczących kolorach, ta kwadratowa puszka ma ładny szeroki pedał i wykończenie odporne na odciski palców.
  8. Próg 40-litrowy kosz na śmieci ze stali nierdzewnej prostokątnej, 65 USD na tarczy: Stal nierdzewna, dopasowana do twoich urządzeń, może mieć również odporne na odciski palców wykończenie i stalowy pedał nożny w kompaktowej, kwadratowej konstrukcji.

Związane z: Dlaczego kuchenne pojemniki na śmieci są tak drogie – i czy są tego warte?

Czy masz kosz, na który możesz przysięgać? Niezależnie od tego, czy jest to 20 USD, czy 200 USD, chcielibyśmy o tym usłyszeć w komentarzach poniżej!