Niezależnie od tego, jakie masz plany na niedzielę (np. Za dwa dni, 3 grudnia), jeśli nie obejmują one podróży do celu, musisz wprowadzić poprawki. Lub przynajmniej pracuj szybko w witrynie Target od brunch do wszystkich innych spotkań.

Czemu? W ramach trwających Weekendowych promocji sklepu coś, co historycznie nigdy trafi do sprzedaży będzie w sprzedaży.

(Image credit: Target)

Karty podarunkowe! Niedziela będzie jedynym dniem w całym roku, w którym Target oferuje zniżki na karty podarunkowe! Możesz uzyskać 10% zniżki na zakupy kart podarunkowych (ważne do 300 USD w kartach docelowych w GiftCard) w sklepach i Internecie. Oznacza to, że możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 USD za jedyne 90 USD. Lub 300 $ za 270 USD. Widzisz, jak działa matematyka.

Ponownie, jest to jedyny dzień w całym 2017 roku, w którym karty podarunkowe będą dostępne w sprzedaży, więc nie jest to łatwe. Możesz otrzymać kartę podarunkową dla ukochanej osoby, która jest trudna w zakupie (nie będzie musiała wiedzieć, że nie zapłaciłeś za nią pełnej wartości!) Lub zaopatrzyć się w karty podarunkowe. Potem, kiedy użyjesz ich, będzie to wyglądało tak, jakbyś zyskiwał 10% na szczycie każdej niesamowitej oferty, którą już znalazłeś! To w zasadzie darmowe pieniądze – nie możemy sobie tego wyobrazić.

Najtrudniejsza rzecz, którą musisz wymyślić? Jakie karty dostać! Istnieje dziewięć nowych projektów, w tym Bullseye zainspirowane LEGO (oczywiście!) I pociągi z piernika w stylu scratch-n-sniff. Jesteśmy stronniczy w tym, który przedstawia ikoniczne szczenię celu, ponieważ, no cóż, psy.

Więcej o celu

  • The Best Archer Farms Frozen Appetizers at Target
  • 21 Pokarmów, które kupuję od Target, aby pomóc mi dobrze zjeść w budżecie
  • The Best Kitchen Stuff from Chip i Joanna Target Gaines