Okay, więc technicznie kosztuje 999,99 $, jeśli chcesz być tym bardziej pedantyczny.

Uruchomienie dziś, wyłącznie na stronie KitchenAid, to nowy mikser stojący Artisan Black Tie Limited = Edition 5 = Quart Tilt-Head.

Ten fantazyjny nowicjusz wykonany jest ze wszystkich czarnych wykończeń i wysokiej jakości materiałów, w tym odlewanego ciśnieniowo cynku, satyny i czarnego chromu. Jest to po prostu błyskotliwy samochód sportowy, który został przekształcony w urządzenie kuchenne.

(Image credit: KitchenAid)

Tak, już na miejscu można było kupić mikser z czarnym stojakiem za rozsądniejsze (ale wciąż drogie) paręset dolarów, ale ten nie był matowy. I nie był częścią limitowanej edycji. Podobnie miska ze stali nierdzewnej i przystawki nie były czarne.

Jak ograniczona jest ta limitowana edycja? Firma wyprodukowała tylko 500 takich eleganckich, matowych mikserów, a kiedy znikną, znikną. (Każda z nich jest ponumerowana, więc wiesz, gdzie twoja spada w kolejności).

PS: Jeśli twoja kuchnia nie jest typem czarnego krawata, a jest to raczej jeans-and-a-shirt (przyznawana, naprawdę ładna koszulka), i jesteś gotów wydać ciasto, możesz wytrzymać do przyszłego roku. Jest to pierwsza w dorocznej wersji mikserów z limitowaną edycją. Oznacza to, że każdego roku nastąpi nowy szalony start.

Nie ma słowa o tym, na czym pracuje KitchenAid w 2018 roku, ale trzymamy kciuki za przejrzystą lub żarłoczną opcją. A może taki, który zmienia kolory jak konie Czarnoksiężnik z krainy Oz? Och, proszę, zrób taki, który zmienia kolory! Teraz to jest coś, za co będziemy gotowi zapłacić 1000 $.

Ciesz się jednym z nich już dziś: Artisan Black Tie Limited Edition 5 Quart Tilt-Head Stand Mixer, 1000 USD w KitchenAid

Spędzisz fajny fort na tym mikserze? Powiedz nam w komentarzach!