Szyszki to jedne z najlepszych jesiennych dekoracji i widzieliśmy je w każdy sposób: malowane, flokowane, oblane brokatem, zawijane w masło orzechowe – nazywaj je!

Teraz widzimy ich wybielonych. Zgadza się … wybielony! Pomyśl o tym bladym, inspirowanym skandynawskim wyglądzie, jako eleganckiej, nowoczesnej wersji tego klasycznego jesiennego stylu. I trochę to kochamy.

(Źródło zdjęcia: Ashley Poskin)

Dlaczego powinieneś wybielić swoje szyszki

W tym projekcie są co najmniej trzy wspaniałe rzeczy. Po pierwsze, szyszki są za darmo. Wyjdź na zewnątrz, podejdź do sosny, spójrz w dół, podnieś szyszki. To jest to.

Po drugie, nie ma w tym przypadku udziału brokat. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią świecidełek, a także dla osób, które nie lubią posprzątać glittery mes. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć trochę wybielacza i wiadra do mopa lub jakąś szeroką patelnię z co najmniej 4-calowymi bokami, a ty jesteś w połowie drogi.

Po trzecie, są naprawdę ładne.

3 sposoby na dekorowanie stołu za pomocą pinecones

(Źródło zdjęcia: Ashley Poskin)

Dlaczego powinieneś pachnieć swoje szyszki

Jeśli to czytasz i zastanawiasz się “Czy ja naprawdę musisz wyczuć moje szyszki po ich wybieleniu? “odpowiedź brzmi: tak, nawet jeśli dobrze płuczesz szyszki i pozwalasz im wyschnąć, nadal pachną jak wybielacze.

Jestem pewien, że jeśli pozwolisz im wyschnąć i siedzieć w schowku przez rok lub tak, zapach wybielenia zanika, ale są tak ładne (patrz wyżej), że będziesz chciał ich użyć od razu. Dodatkowo, pachnące rzeczy dobrze pachną.

Więc weź swój ulubiony olejek z jesionu (zdobądź ten tani rodzaj na rynku, nie musi to być żywność) i pamiętaj, aby dać sobie pięć do siedmiu dni na to, aby projekt usiadł i namoczyć wszystkie te dobre oleje przed ustawieniem je na wyświetlaczu.

Co zrobić z pięknymi pinecones: 3 sposoby na dekorowanie stołu za pomocą pinecones