Wczoraj Ina Garten udostępniła wideo na Instagramie, podczas którego pokazała nam, jak robi grzanki. (Zobacz: Ina Garten pokazuje nam, jak zrobić grzanki z okładki jej nowej książki kucharskiej). Po tym, jak napisała film, spędziła trochę czasu odpowiadając na pytania od swoich obserwujących w sekcji komentarzy.

Dowiedzieliśmy się, że ona uwielbia młynek do pieprzu PepperMate, że używa tylko dwóch rodzajów naczyń kuchennych (All-Clad i Le Creuset!) I, co najważniejsze, jej sztuczki do czyszczenia naczyń kuchennych.

Pozostawiony chleb w zamrażarce? Połowę niezjedzonej bagietki z kolacji? Dlaczego nie zamienić go w domowe grzanki! Są świetne na zupach, w sałatkach (jak moja ulubiona, Panzanella!) I, och, tak, też dobrze jest jeść na gorąco prosto z patelni! Oto moje wskazówki, w jaki sposób można zrobić grzanki jak profesjonalista. #BCprotips #CookLikeaPro

Post udostępniony przez Ina Garten (@inagarten) na

“Jak zachować czystość i wygląd nowego All-Clad” – zapytał naśladowca.

Niecałą godzinę później odpowiedziała: “Sztuką do utrzymania w czystości jest moczenie jej przez noc w zlewie z bardzo gorącą wodą z mydłem, a następnego ranka z łatwością czyści się gąbką lub wkładem Brillo. mieć garnki i patelnie, które mają 40 lat i wyglądają na zupełnie nowe! ”

Nie ma tu nic wstrząsającego ziemi (nie sugerowała sprzątaczki, o której nigdy nie słyszeliśmy ani nie wymyśliła nowej techniki) z wyjątkiem tego, że dowiedzieliśmy się, że Ina nie jest członkiem klubu Clean Sink Club!

Tak wielu profesjonalistów zaleca mycie i odkładanie wszystkich brudnych naczyń przed pójściem do łóżka, aby rano zacząć od pustego zlewu i pustej planszy. (Napisaliśmy o tym tonę, a wielu naszych pracowników przestrzega tej zasady!) Ale jeśli Ina wypuszcza rzeczy do rana, może powinniśmy wszyscy dać sobie przepustkę. Jeśli chcesz iść z kolacji do Netflix do łóżka, zrób to. Ina tak naprawdę to sugeruje!

Czy pozwalasz przesiąknąć przez noc lub czy jesteś bardziej czystym domowym kucharzem??