Szybki! Ktoś powinien wyjąć mikser stojący w KitchenAid i sprawić, by KitchenAid było świątecznym ciastem: marka świętuje setną rocznicę! Jeśli nie masz miksera stojącego KitchenAid (lub chcesz nowego), masz szczęście. Aby uczcić ten ważny kamień milowy, firma wydaje pamiątkowy mikser, który będzie dostępny przez ograniczony czas. Dodatkowa wersja specjalna dostępna jest tylko w Williams Sonoma

(Źródło: Williams Sonoma)

Mikser z okazji 100-lecia jest dostępny w limitowanej edycji Misty Blue, która ma na celu “wywołać klasyczny styl, nawiązując do jednego z pierwszych kolorów Mixer KitchenAid, jakie kiedykolwiek wprowadzono”, zgodnie z informacjami firmy.

Śmieszny fakt: Oryginalnie mikser stojący KitchenAid był dostępny tylko w kolorze białym. Dopiero w 1955 roku, gdy Williams Sonoma zdecydował, że w kuchni powinno być więcej kolorów (szczególnie European Blue), wprowadzono nowy kolor.

Ten mikser uroczystości to technicznie dwa miksery: jest to model premium, który jest wyposażony w ceramiczną miseczkę z hoboksem i zginaczem krawędziowym (dostępny wyłącznie w Williams Sonoma za 500 USD) i jeden z białą miską ze stali nierdzewnej (za 400 USD). Podobnie jak inne miksery w ofercie firmy, mają one również 10 zoptymalizowanych prędkości i konstrukcję z odchylaną głowicą.

(Źródło: Williams Sonoma)

W przeciwieństwie do innych mikserów KitchenAid, te modele są ozdobione unikalnym logo HeritageAnd Inspired KitchenAid (czytaj: stare time-y) i specjalną osłoną Power Hub, która jest celowym powrotem do świętowania 100-letniej historii marki. Będą dostępne tylko przez ograniczony czas.

(Image credit: KitchenAid)

Kiedy weźmiesz pod uwagę ten nowy kolor (a nawet nie zaczniesz od tego pięknego pucharu!), Pamiątkowy mikser z pewnością czuje się jak klasyk. Jak coś, co nasi dziadkowie mogli wykorzystać 90 czy 100 lat temu, nie? Zwłaszcza w porównaniu z nowszymi współczesnymi wersjami, takimi jak matowe maszyny czarne i miedziane.

Kup Limited Artisan Mixers w wersji limitowanej

  • Model ceramicznej miski z Flex Edge Beater, 500 USD w Williams Sonoma
  • Model ze stali nierdzewnej powlekany białą farbą, 400 USD w KitchenAid

Ponadto, jeśli jesteś na rynku nowego piekarnika, pojawi się odpowiednia 36-calowa seria limitów kuchennych z limitowaną edycją dla 7 600 $.

Co myślisz o nowym kolorze? I ta miska z hoboka?