Okay, przyznam się: wydałem 160 dolarów na kosz na śmieci. Właściwie to wydałem tyle na kosza na śmieci dwa razy, ponieważ mam ich dwóch. I wiesz co? Nie żałuję ani zakupu. Są świetnymi koszami na śmieci, o wiele lepszymi od tanich, a nawet najtańszymi naśladowcami na rynku.

Wyszedłem na Simple Human Butterfly Step Cans, otrzymując 45-litrową opcję na zwykłe śmieci i 40-litrową puszkę z dwoma koszami do recyklingu. Co może być tak wspaniałego w statkach przeznaczonych wyłącznie do tymczasowego przechowywania rzeczy, które planuję rzucić na krawężnik? Oto lista pięciu (pięciu!) Rzeczy.

45-litrowy motyl krokodyl, 160 dolarów w prostym człowieku

(Image credit: Simple Human)


1. To są puszki na krok.

Krok może być kluczowy, gdy masz łokcie w skorupkach jaj, ale to nie są tylko puszki na krok. Często dźwignia jest źle zaprojektowana. Może to zbyt słabe lub połączenia są słabe, więc krok naprawdę nie prowadzi do całkowicie podniesionego wieka. Albo jest zrobiony ze śliskiego materiału i twoja stopa ześlizguje się. Nie te puszki: Dźwignie są małe, ale potężne i dobrze się trzymają bez brzydkich grzbietów lub gumowatych kawałków. Mój 2-latek może je wygodnie obsługiwać, tak jak ja – bez względu na okoliczności.

40-litrowy motyl krokowy może podwójny przedział, 160 USD w prostym człowieku

(Image credit: Simple Human)

2. Pokrywy są super inteligentne.

Nie jestem pewien, czy powinienem nazwać krótkie drzwi motylkowe, czy chudymi, ale to główny powód, dla którego kupiłem puszkę w pierwszej kolejności. Ponieważ pokrywki są podzielone w połowie i otwarte na obie strony, kosze na śmieci potrzebują tylko kilku cali prześwitu, aby je całkowicie otworzyć. Na większości puszek pokrywa jest jednym dużym kawałkiem, który się podsuwa i potrzebujesz do tego miejsca. Nasze kosze na śmieci przechowujemy pod niskim oknem, obok blatu, i nie chciałem, żeby powieki trafiły w parapet okna lub uderzyły o krawędź blatu, kiedy się otworzyły. Pokrywy motylkowe na tych puszkach nie stanowią problemu.

3. Puszki są chude i samowystarczalne.

Większość krokowych puszek jest szersza niż głęboka, i operujesz nimi z najszerszej strony, co oznacza, że ​​potrzebujesz przyzwoitej ilości miejsca na ich przechowywanie. Dodatkowo mają wszystkie te bity, które wystają – jak zawias, aby otworzyć pokrywkę, lub półkę do przytrzymania torby, lub pedał, który rozciąga się poza pokrywą puszki – więc nigdy nie siedzą płasko na ścianie. Ale te puszki są obsługiwane od chudego końca, a wszystkie czynności są wewnętrzne, więc możesz je ścisnąć w ciasną przestrzeń.

4. Mają delikatne zamknięcie.

Nie wiedziałem, że mam do czynienia z “opatentowaną technologią pokrywek shox”, gdy kupiłem te puszki, ale z pewnością doceniam to, że zamykają się powoli i cicho. Kiedy te rozdzielone drzwi się otworzą, a ty zdejmiesz stopę ze steppera, będziesz miał czas na wyrzucenie resztek śmieci, a moje dzieci mają mnóstwo czasu, by zdjąć palce z drogi, zanim klapa się zamknie. Plus, pokrywy zamykają się cicho. Cokolwiek jest ciche, ma otwarte zaproszenie do mojego domu.

5. Są odporne na odciski palców.

Nie naprawdę. Nie wiem, jak to zrobił Prosty Człowiek, ale te rzeczy nigdy nie wyglądają na brudne (patrz: dwoje małych dzieci). I czyści tak samo łatwo, jak moje garnki i patelnie.

Jeśli zastanawiasz się, nie, nie musisz kupować specjalnych worków na śmieci – mam na myśli, wkładek – aby pasowały do ​​puszek. Obaj pasują do twoich zwykłych 12-galonowych worków na śmieci. Nie, nie siedzą idealnie płasko tak, jak robią to proste liniowce Simple Humans, ale jeśli chcesz zaoszczędzić na tych puszkach, to gdzie to zrobić.

Czy kiedykolwiek wydasz tyle pieniędzy na kosz na śmieci?