Jeśli nie masz wyspecjalizowanej powierzchni do przechowywania przedmiotów, które można przechowywać w półce, możesz przeklinać nas za każdym razem, gdy opublikujemy nową serię Pantries to Pin. To ma być aspiracyjne oko candy (w zasadzie jak niektóre aplikacje społecznościowe), które wszyscy możemy pożądać. Zwykle staramy się uwzględnić pewne praktyczne porady lub pomysły, które można ukraść dla dowolnej przestrzeni (szafka górna, zwijany wózek kuchenny, kosz itp.), A teraz przedstawiamy prawdziwy pomysł przechowywania dla tych z Państwa po prostu nie ma spiżarni.

Pomysł? Hutch! Albo porcelanową szafkę, w zależności od tego, co wolisz nazywać.

(Image credit: Lauren Kolyn)

Tradycyjnie używane w jadalniach do przechowywania zabawnych artykułów, takich jak porcelana, płótno i akcesoria do tabletów, hut to świetny element do przechowywania w kuchni, taki jak właściciele domów Melissa i Sonny w ich kanadyjskim wiejskim domu..

Jeśli masz miejsce na podłogę, aby umieścić w kuchni kuchnię, nie ma w tym nic złego, chociaż nie widzimy nic złego w utrzymywaniu w jadalni schowka i załadowaniu go spiżarnią. (To wciąż pokój zaprojektowany technicznie do jedzenia, prawda?)

Możemy nawet argumentować, że lepsza jest lepsza niż spiżarnia. Każda z nich zawiera różnorodne rozwiązania w zakresie przechowywania – od półek na towary suche, książki i dodatkowy sprzęt, po szuflady i szafki na mniej używane narzędzia lub pościel. Jeśli znajdziesz półkę z wystarczająco głębokimi półkami, możesz nawet dodać dodatkowe miejsce przechowywania, takie jak stojak na przyprawy lub pojemniki na trawy morskie, aby uzyskać dodatkową organizację.

Starsze chaty z upiększoną patyną są łatwo dostępne na większości pchlich targowisk (ten z kuchni Melissy i Sonny’ego, powyżej, był kawałkiem zręcznościowym), podczas gdy bardziej nowoczesne wersje można oczywiście kupić w sprzedaży detalicznej..

3 z naszych ulubionych

  • Benchwright Zabawny stół konsolowy i Hutch, 2698 $ w Pottery Barn
  • Casement Black Tall Cabinet, 999 USD w Crate & Barrel
  • Gabinet Curio, 400 USD na rynku światowym

Większość z nich ma szklane drzwiczki z przodu, ale jeśli to nie jest twój wygląd (lub jeśli nie chcesz, aby goście rzucili okiem na twoje spiżarnie), to nie bój się – zawsze możesz przykryć szyby od wewnątrz pięknym kawałkiem z tkaniny lub zdejmowanego panelu tapety. Nie tylko ukryje to, co masz w środku, ale jest także świetnym sposobem na dodanie zabawnego popu w kolorze lub wydrukowanie w kuchni.

Zobacz resztę domu: Melissa and Sonny’s Countryside Sanctuary In the Rolling Hills at Apartment Therapy

Czy użyjesz spiżarni jako spiżarni?