Kiedy Christina, z bloga Christina’s Adventures, napisała do nas o swojej przebudowie kuchni w wiktoriańskim domu z 1902 roku, nazwała przedtem kuchnię “pitą rozpaczy”. Chociaż może nie być całkiem to zdesperowane, zgadzamy się, że potrzebujemy poważnej zmiany.

Na szczęście Christina i jej mąż są starymi profesjonalistami w przebudowie kuchni po zakończeniu pierwszego przebudowy w 2014 roku. Zobacz, jak wygląda teraz kuchnia.

(Źródło zdjęcia: Christina Hibbs)

Nikt nie mógłby nazwać tej jasnej kuchni teraz rozpaczą! Christina bardzo chciała stworzyć nowoczesną kuchnię wiejską i musimy powiedzieć, że jej się udało. Rzućmy okiem na szczegóły kuchni.

(Źródło zdjęcia: Christina Hibbs)

Jedną z naszych ulubionych rzeczy w przemodelowaniu jest zlew miedziany. Miedź jest szczegółem, który Christina zawarła w obu swoich przebudowach, i uwielbiamy tę odważną, funkcjonalną umywalkę.

(Źródło zdjęcia: Christina Hibbs)

(Źródło zdjęcia: Christina Hibbs)

Aby zachować atmosferę domu, Christina starała się wybrać współczesne urządzenia w stylu vintage do lodówki i zmywarki. Te elementy pochodzą z kolekcji GE Artistry i idealnie pasują do przestrzeni.

Możesz zobaczyć szczegóły i podział kosztów wszystkich materiałów eksploatacyjnych i urządzeń na blogu Christiny:

  • Zobacz więcej o tej aktualizacji: DIY Househouse Kitchen Makeover – Wszystkie szczegóły w przygodach Christiny

(Źródło zdjęcia: Christina Hibbs)

Oprócz samej kuchni, Christina i jej mąż również zaktualizowali sąsiednią jadalnię, aby dopasować ją do estetyki gospodarstwa. Rzuć okiem na jadalnię.

(Źródło zdjęcia: Christina Hibbs)

Taka poprawa! Christina miała kłopot z zaopatrzeniem w ławki w stylu vintage, ale ostatecznie udało jej się znaleźć na Craigslist. Następnie dokonała kilku napraw, pomalowała je i zmęczyła, aby uzyskać idealny wiejski wygląd.

  • Przeczytaj więcej o renowacji: Kuchnia wiejska przed i po w przygodach Christiny

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją przemianą, Christina!

Miej przebudowę lub projekt DIY, aby podzielić się z nami?
Prześlij tutaj!