Nie ma znaczenia, że ​​z technicznego punktu widzenia nie “wrócisz” do niczego (byłeś w biurze przez całe lato) – nadal masz prawo do niewielkiej sezonowości. A w tym roku zrobisz lunch w prawo: nie ma już zgniecionych kanapek i sałatek na wynos 12 $ (+ 1 $ za awokado).

W tym roku będziesz pakować rzeczywiste posiłki i nie będziesz czuć się pozbawiony przez swoją oszczędność, ponieważ twój lunch będzie cnotliwy, pyszny i wyjątkowo dobrze zapakowany.

To szlachetny cel. Popieram Cię. I choć prawdą jest, że nawet najpiękniejszy pojemnik na lunch nie może samodzielnie zamanifestować swoich ambicji dotyczących lunchu, dobry pojemnik może pomóc w osiągnięciu twoich snów w porze lunchu..

9 pudełek na lunch, które zmotywują Cię do spakowania

Niezależnie od tego, czy pakujesz resztki zeszłej nocy, czy jesteś typem zupy i kanapki, te dziewięć opcji to wyraźnie niesekundowa klasa.

  1. BNTO i Jar Combo, 20 $ w grze Cuppow: Jeśli Twoim celem jest oddzielenie sosu / dipu / dressing od dania głównego w modnym, a jednocześnie niedoścignionym stylu, to połączenie słoików i filiżanek jest idealnym wyborem. Jeśli ty, tak jak ja, masz już alarmującą kolekcję słojów Mason z szeroką szyjką, nie ma problemu: sześcio uncjowy kubek “lunch box adapter” jest również sprzedawany oddzielnie.
  2. Lunch Pot od Black + Blum, 24,95 USD za Target: Ta wielokrotnie nagradzana para minimalistycznych stacking potów jest idealna do lunche wielodaniowego. Trzymaj owoce oddzielone od komosy ryżowej, spaghetti oddziel je od sałatki, owsianka oddziela od mieszanki jagód (itp.). Dodatkowo garnki można mikrofalować, można je myć w zmywarce i gniazdują, gdy są puste.
  3. Poziom Indian-Tiffin Belly Tiffin, 27,99 USD w Amazon: Ta importowana z Mumbaju, w której tiffins były używane od wieków, ta (bezpieczna w zmywarce!) Wieża ze stali nierdzewnej z zatrzaskowymi pojemnikami zachęca do zbilansowanego posiłku, z trzema oddzielnymi puszkami do trzech oddzielnych naczyń.
  4. Bento Salad Bowl, 20 USD w BuiltNY: Nigdy więcej smutnych sałatek na biurko z tym wesołym, przenośnym zestawem do misek i rękawów, zaprojektowanym specjalnie, aby zachować świeżość, chłód i nie rozmokłe zielenie. Użyj go solo lub z koszykiem na lunch koordynacyjny, jeśli czujesz się pasujący i / lub głodny.
  5. Torba na lunch z woskowanego płótna, 24 USD w WAAM Industries: Już wcześniej śpiewaliśmy pochwały tych zabawnych worków na lunch, i zrobimy to jeszcze raz; są ekologicznym akcentem na klasycznej brązowej papierowej torbie. Są trwałe, nadają się do wielokrotnego użytku i wykonane są w Ameryce, i mają całą gamę kuszących kolorów, od jasnych do (tak) brązowych.
  6. Klasyczna torba na obiad dla psów, 21 USD w grze Fluf: Ta niezwykle urocza torba na lunch z ekologicznej bawełny jest stosunkowo bezużyteczna, co jest tylko częścią jego niedbałego odwołania. (Inną częścią odwołania jest to, że można je całkowicie prać w pralce).
  7. Zojirushi Lunch Jar ze stali nierdzewnej, 43 USD w Amazon: Nie, to nie jest najbardziej kapryśna opcja (lub najtańsza), ale jest powód do gwiezdnej reputacji Zojirushi. Nieszczelny i łatwy w czyszczeniu termos utrzyma lunch na gorąco przez wiele godzin (i godzin).
  8. Art of Lunch Neoprene Lunch Tote, 24 USD w Art of Liv’n: Jasne, bez wwiercania się na terytorium przedszkolne, te izolowane torby neoprenowe są drukowane z prac artystów z całego świata.
  9. Takenaka Double Bento Box, 36 USD w MoMA Design Store: To uroczo eleganckie dwu-warstwowe bento jest proste i stylowe oraz zaskakująco praktyczne, ponieważ można je mikrofalować i można myć w zmywarce. Co więcej, zasygnalizuje to twoim współpracownikom, że masz doskonały gust, a zatem jesteś siłą, z którą należy się liczyć (być może?).

Czy masz ulubioną kombinację lunch-box? Tę, której nie możesz się doczekać pakowania każdej nocy?