Słyszeliśmy, że wielu przeciwników skarży się, że Joanna Gaines (połowa dekoratora Poprawka, Przebudowa salonu HGTV w Waco w Teksasie sprawia, że ​​każda kuchnia wygląda tak samo. Chociaż ma bardzo specyficzny styl wiejski – z mnóstwem białych, trójpłaszczyznowych i ponadwymiarowych zegarków – ma też wiele możliwości i wspaniałych pomysłów.

Nie wierzcie nam? Po prostu sprawdź ostatnie projekty i wszystkie świetne pomysły.

(Image credit: HGTV)

1. Wypróbuj całkowicie wyłożoną kafelkami ścianę.

Wszyscy widzieliśmy kafelek metra jako backsplash w kuchni, ale Joanna posunęła się o krok dalej i wyłożyła całą ścianę akcentującą. Prostota płytek i subtelne wykończenia w pozostałej części pomieszczenia (jak surowa wyspa i białe szafki) gwarantuje, że projekt nie będzie zbyt przesadzony.

(Image credit: HGTV)

2. Zawiesić trio oszałamiających świateł nad stołem.

Te światła same w sobie są oszałamiające, więc kiedy są połączone razem w trójkącie, mają ogromny wpływ. Aby stworzyć podobną atmosferę, wybierz JoJo i wybierz styl w różnych rozmiarach lub powiesić światła na różnych wysokościach, aby ekran nie był zbyt ciężki.

(Image credit: HGTV)

3. Użyj koloru instrukcji na niższych szafkach.

Joanna ma genialne rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy mogą być nieco zaniepokojeni używaniem odważnych kolorów w kuchni. Malując tylko swoją niższą szafkę, możesz zanurzyć palce w odważnym odcieniu zamiast powlekać całą kuchnię. Premia: utrzymywanie koloru tylko w niższych szafach oznacza, że ​​nie sprawisz, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne niż jest.

(Image credit: HGTV)

4. Wymieszaj stylizację na otwartych półkach.

Nie jest tajemnicą, że Joanna uwielbia korzystać z otwartych półek, ale to jej klucz do stylizacji tych półek pozostaje tajemnicą. Tutaj sprawiła, że ​​przestrzeń stała się praktycznie praktyczna (z talerzykami, szklankami i dzbanami), a także włączyła trochę zieleni i śliczne listki z filcu do zabawy..

(Image credit: HGTV)

5. Zamień się w zabawne drzwi.

Podoba nam się ten pomysł, aby podstawowa spiżarnia była bardziej wyjątkowa. Joanna jest znana z zamiany drzwi dla budowniczych na styl vintage, z mnóstwem osobowości (znajduje je na pchlich targach, takich jak Round Top). Swap natychmiast dodaje ciepła i wrażeń do kuchni, więc miej oko na unikatowe znalezisko następnym razem, gdy będziesz tracił (tylko pamiętaj, aby zmierzyć swoją ramę drzwi przed zakupem!).

(Image credit: HGTV)

6. Zainstaluj dwupoziomową wyspę.

Pisaliśmy wcześniej o wyspach wielopoziomowych i nadal uważamy, że są całkiem sprytne. Tutaj Joanna przygotowała miejsce do jedzenia i niższy poziom przeznaczony do siekania, gotowania i przygotowywania. To idealne rozwiązanie dla domowych kucharzy i hostess, którzy lubią pokazywać podczas pracy. Dzieci też mogą się z tego wyładować.

(Image credit: HGTV)

7. Bądź mądry na temat wbudowanych.

Wydaje się, że wszystkie rodziny chcą tego samego: więcej miejsca. Łatwo więc wyjść za burtę ze zbyt dużą ilością szafek, dzięki którym przestrzeń jest zbyt zamknięta. Kilka szklanych drzwi, które pomagają, nie pozwalają czuć się jak przy ścianie. Użyj półek ze szklanymi półkami, aby wyświetlić stojaki na ciasta, bieliznę z kolekcji i inne ładne rzeczy. Większe rzeczy mogą się ukryć gdzie indziej.

(Image credit: Jennifer Boomer via HGTV)

8. Umieść półki przed oknami.

Oprócz magazynowania ludzie zwykle oczekują również okien i naturalnego światła. Dobra wiadomość: możesz mieć obie, jeśli ukradniesz ten pomysł, aby zainstalować półki w szeregu okien. Wybierając cienką półkę, otrzymasz cały dodatkowy kwadratowy materiał, którego potrzebujesz, bez blokowania bardzo pożądanego światła.

(Image credit: HGTV)

9. Wybierz kilka fajnych urządzeń i wykończeń.

Joanna wkłada mnóstwo miłości i troski w każdy zakątek zaprojektowanych przez siebie domów, a wybór odpowiedniego wykończenia kuchni to ogromna część. Idź o krok dalej w swojej przestrzeni i naprawdę zastanów się, jak wyciąga się szafkę i kran. Możesz nawet rozważyć ich zamianę, nawet jeśli nie robisz poważnego remontu kuchni.

Czy są jakieś inne pomysły, które dostałeś od Joanny? Udostępnij je w komentarzach poniżej!