Jak wiecie, no cóż, życie, najlepszy czas na kupno rzeczy na konkretny sezon lub wakacje przypada pod koniec wspomnianego sezonu lub zaraz po tym święcie. Na przykład, wiesz, że cukierki na Halloween są zawsze najtańsze 1 listopada. A rzeczy letnie – melaminy, chłodziarki, meble ogrodowe itp. – nie różnią się. Teraz firmy muszą zrobić miejsce na nowe zasoby (nadchodzi jesień!), Więc obniżają ceny w lewo i prawo.

Jeśli zastanawiasz się nawet nad rzeczami, które trzeba wymienić lub zdobyć na przyszłe lato, być może zechcesz zacząć. Oto niektóre z naszych ulubionych przedmiotów letnich, które są teraz w sprzedaży.

  1. Przenośny chłodziarka Coleman Xtreme Series, 47 USD (83 USD): Nie ma znaczenia, czy wybierasz się na plażę, czy urządzasz grilla na podwórku – każdy powinien mieć świetną jakość. Ta opcja od Colemana może pomieścić do 100 puszek.
  2. Iznik Outdoor Melamine Mixed Salad Plates, od 11 USD (13 USD) w Williams Sonoma: Jeśli chodzi o nas, płyty melaminowe są idealne na imprezy plenerowe. Te wielokrotnego użytku płyty są praktycznie nie do złamania. Najlepsze ze wszystkiego są bardziej stylowe niż stos papierowych talerzy.
  3. Birch Lane Cawley Dozownik napojów, 62 USD (79 USD) w Wayfair: Wskazówka: napełnij dozownik Birch Lane wodą lub koktajlem, aby rozpocząć imprezę.
  4. Himalayan Salt Plate with Holder, 40 $ (było 55 $) w Williams Sonoma: Zabierz grillowaną krewetkę lub stek na wyższy poziom, blokując aromatyczną sól himalajską.
  5. DuraClear Outdoor Margarita Glasses, 63 $ za sześć (90 $) w Williams Sonoma: Znasz następne lato Nadal będziesz kochać margarity. To samo dla twoich przyjaciół.
  6. Zestaw 3-częściowych bistro Colmar Outdoor, 176 $ (220 USD) w Target: Jeśli twój stół i krzesła wyglądają trochę szorstko po wszystkich deszczach, które mieliśmy tego lata, teraz może być dobry moment, aby zastąpić je tym małym zestawem bistro.
  7. Miska do serwowania melaminy z driftwood, 10 USD (20 USD) w Sur la Table: Jak dobrze by wyglądała twoja słynna sałatka z makaronem w tej misce?
  8. Żółty pasek prostokątny parasol, 84 USD (120 USD) na rynku światowym: Wyobrażamy sobie, że następne lato będzie bardziej słoneczne niż tego lata (poważnie, było tak dużo deszczu!). Jeśli tak jest, będziesz szczęśliwy, że zgarnąłeś ten parasol do swojego stołu na patio, kiedy to zrobiłeś.