To z pewnością najcudowniejszy czas w roku. I choć wiele sezonowych dekoracji jest zaoszczędzonych na idealnym drzewie i kominkowej komorze, dlaczego nie upewnić się, że serce domu jest specjalnie przystrojone gałązkami ostrokrzewu? Dzięki pachnącym wiankom, pełnowartościowym drzewkom świątecznym i pocieszającym gorącym kakao i zimowym smakołykom, kuchnie te zachowują właściwą równowagę pomiędzy ciepłym, przyjemnym i radosnym nastrojem..

(Image credit: Lindsay Salazar via Pink Peonies)

1. Magiczna zimowa kraina czarów

Rachel Parcell, mająca styl za blogiem Pink Peonies, stworzyła w swojej kuchni zimową krainę z ładnymi białymi wieńcami, gigantycznymi kokardkami i wiecznie zielonymi gałązkami. Jest uroczysty, ale w eleganckim, dyskretnym stylu – podobnie jak dekoracje w pozostałej części jej domu, w którym marzysz o białych świętach.

Zobacz pozostałe dekoracje świąteczne Parcell: Mój dom na Boże Narodzenie w Pink Peonies

(Źródło: Golden Boys i ja)

2. Przytulny, klasyczny klimat

Świąteczna atmosfera jest żywa i dobrze w tej przytulnej kuchni opisanej na Golden Boys & Me – od wieńca i tablic sanki nad piecem, poprzez girlandę zdobiącą okno, a drzewo w komplecie z rękawicą kuchenną. Nawet czerwony KitchenAid i naczynia świętują sezon.

Zobacz więcej: Dom wakacyjny Walk at Golden Boys & Me

(Image credit: Oh Happy Day)

3. Bardzo wesoły nowoczesny wygląd

Garland używany pod otwartymi półkami w tej kuchni jest tak nowoczesny, że może być w stanie pozostać po usunięciu pozostałych dekoracji. Ciemnozielona zieleń naprawdę uderza o biały backsplash, a są liście laurowe, więc są aromatyczne i dają ukłon w stronę gotowania.

Zobacz więcej: Cała kraina czarów: 4 przestrzenie, o których możesz zapomnieć udekorować te święta w apartamencie Terapii

(Źródło zdjęcia: Liz Marie Blog)

4. Ogrzewająca stacja kawowa

Dekorowanie kuchni na święta nie musi równać się tylko z choinkami i wieńcami. Nic nie przywołuje magicznej krainy czarów bardziej niż popijanie gorącego kakao przez trzaskanie ognia, gdy śnieg pada na zewnątrz. Tak więc pomysłowa stolik do kawy lub gorący baton kakaowy w kuchni takiej jak ta z Liz Marie Blog jest genialny.

Zobacz, jak Liz Marie to osiągnęła: Prosty rustykalny bar z gorącą czekoladą na blogu Liz Marie

(Image credit: The Lettered Cottage)

5. Niedoceniane święta Bożego Narodzenia

Layla Palmer z “Lettered Cottage” chciała dodać do kuchni tylko odrobinę wakacji, a gigantyczna fabryka Poinsettia poradziła sobie z tym, dając kuchni punkt kulminacyjny. Zawiesiła również dzwonki i położyła kilka zapakowanych prezentów na lodówce.

Zobacz więcej subtelności z wakacji: Boże Narodzenie w kuchni w The Lettered Cottage The Lettered Cottage.

(Źródło zdjęcia: El Meuble)

6. Rustykalne Święta Bożego Narodzenia

Cały ten dom, z El Mueble, jest bożonarodzeniowym snem ze skandynawskimi wpływami i romantycznymi akcentami, a kuchnia nie jest wyjątkiem. Między girlandą igliwia-igły; szyszki sosnowe; wypieki; i ciepła, opalona paleta kremu i brązu, dzięki rustykalnym meblom z drewna, zdecydowanie chcę tu przyjść z zimna.

Zobacz więcej tego zapraszającego domu: Navidad, Navidad, blanca Navidad w El Mueble

(Image credit: Verry Robin & Co.)

7. Sentymentalna kuchnia

Nasi przyjaciele z Minted mieli genialny pomysł na to, co mają zrobić z kartami świątecznymi, kiedy wchodzą: Zawieraj je na szafkach kuchennych.

Przeczytaj więcej: Ukraść ten inteligentny sposób wyświetlania swoich świątecznych kart

(Image credit: Lowe’s)

8. Jasne i jasne dekoracje

Wierzcie lub nie, zdjęcie to było zdjęciem promocyjnym z Lowe’s. Po prostu uwielbiamy sposób, w jaki projektant używał lampek choinkowych w sposób, który nie krzyczy “akademik w akademiku”.

Czytaj więcej: Najsłodszy wakacyjny sposób na rozświetlenie kuchni

Jak dekorujesz swoją kuchnię na święta??