Pochłanianie naturalnego światła w kuchni jest godne pozazdroszczenia, ale kiedy okna są również wspaniałe, no cóż, wtedy zaczynamy naprawdę zazdrosny. Te okna są super bolesne (paneful?), Ponieważ chcemy po prostu tego samego dla naszych domów. #nie fair

1. Przemysłowe okna od podłogi do sufitu

Teraz możesz skorzystać z widoku! Panoramę Chicago stanowi centrum tego apartamentu w Logan Square, dzięki oszałamiającym oknom sięgającym od podłogi do sufitu w otwartej kuchni i salonach. Wyobraź sobie, że w niedzielę rano podajesz słoneczne śniadanie w tym miejscu lub gotujesz nad światłami na noc.

Zobacz cały dom: Nowoczesny mix projektantów w wyrafinowanym lofcie w Chicago w Apartment Therapy

(Źródło zdjęcia: Bo Bedre)

2. Eleganckie okna w stylu Accordion

Ta kuchnia jest idealny dla wszystkich amatorów pleneru (lub szczęśliwych ludzi, którzy nazywają zawsze ciepłe miejsca, takie jak dom w Kalifornii). Czy możesz sobie wyobrazić, że masz tak niesamowitą przestrzeń na zewnątrz, że twoja ściana okien (tak, masz ścianę okienną) składa się, by odsłonić otwarty breezeway? Bonus: Ta konfiguracja ma blat na zewnątrz, dzięki czemu odwiedzający mogą podnieść kilka stołków podczas imprez.

Wycieczka po przestrzeni: Funk Icehouse 1930 w Bo Bedre

(Image credit: BHG)

3. Ponadwymiarowy łuk

Ta elegancka biała kuchnia jest jeszcze bardziej oszałamiająca dzięki dużym, łukowatym oknom nad zlewem. Wyposażony w dziewięć tafli i obejmujący prawie połowę blatu, ten zestaw słuchawkowy to przyciągająca wzrok funkcja pokoju i praktyczny wybór projektu, zalanie pomieszczenia światłem przez cały dzień.

Sprawdź jeszcze więcej przestrzeni: Dream Kitchen Designs at BHG

(Źródło zdjęcia: Cathy Pyle)

4. Kryte zabytkowe żaluzje

Możesz niemal poczuć, jak historia pulsuje w tym londyńskim domu, który kiedyś był pubem z lat pięćdziesiątych XIX wieku, upchniętym na skrzela z hulankami i więcej niż kilkoma zatrutymi tubylcami. Właściciele zachowali ten pożądany urok podczas renowacji swojej przestrzeni, utrzymując oryginalne drewniane ramy okienne, zastępując szkło i przywracając okiennice.

Zobacz cały dom: Dawny londyński pub zamienił przytulny dom na terapię apartamentową w Apartment Therapy

(Image credit: HGTV)

5. Odważne czarne ramy okienne

Ta okazała kuchnia w Atlancie odważnie idzie bez jakichkolwiek zasłon czy zasłon. Czarne stalowe ramy i szyby są na tyle eleganckie, że zachowują się jak własne zdanie i przywołują urok uroczej angielskiej chaty, zwłaszcza gdy są otwarte, aby wiatr mógł się przebić.

Uzyskaj więcej pomysłów: wypróbuj nowy trend w HGTV

(Image credit: Distinctive Design)

6. Bardzo wysokie okna

Co może być lepszego niż te ogromne, dwupiętrowe okna? Te po drugiej stronie kuchni, które również zalewają przestrzeń światłem i obejmują łatwo dostępne drzwi bezpośrednio na podwórko. I ta cegła! Czy możemy porozmawiać o okapie i lampach wiszących??

Zwiedzaj resztę przestrzeni: Galerię Design w Distinctive Design