Jeśli kiedykolwiek nadszedł czas, aby wysłać komuś cyfrowe zaproszenie (powiedzielibyśmy Evite, ale to jest znak firmowy!), Friendsgiving będzie nim. Friendsgiving to dziwny balans pomiędzy oficjalnym wydarzeniem a nieformalnym spotkaniem. Chcesz czegoś, co jest krokiem powyżej e-maila, ale nie musisz iść na całość z prasą z literami. Nie chcesz też zaproszenia na Facebooka (jeśli zaprosisz wszystkich za pośrednictwem Facebooka, wszyscy Twoi znajomi po prostu klikną “Może”, a potem zapomną się pokazać!)

Wyślij cyfrowe zaproszenie i każdy będzie wiedział, jakiego typu imprezujesz. Ustawia nastrój na całe wydarzenie i pozwala ludziom wiedzieć, czego się spodziewać (np. Czy, powiedzmy, spodnie piżamy z elastycznymi taliami są dozwolone).

Oto jedne z najlepszych darmowych zaproszeń od Przyjaciół na wszelkiego rodzaju imprezy, na które planujesz rzucić.

  1. Zjedz Drink i bądź wdzięczny, od Punch Bowl: To zaproszenie jest tak przytulne jak koc flanelowy. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz czegoś tradycyjnego, domowego, i wcale nie spiętego lub statecznego.
  2. Tryb Uczty, od Evite: Wiesz, że wszyscy będą śpieszyć się na kolację, żeby oglądać piłkę nożną, a ty nie miałbyś inaczej. Dorastałeś w tailgating i niektóre z tych rodzinnych przepisów na pewno zostaną podane w twoim FriendsGiving. Czy to ty? To jest zaproszenie dla ciebie.
  3. Jedzenie i przyjaciele, od Minted: Nikt nigdy nie oskarża Cię o bicie w buszu. Dostajesz od razu do rzeczy i chcesz zaproszenie, które robi to samo.
  4. Smaczne Bites, od Evite: Użyj tego zaproszenia, jeśli twój potluck będzie zawierał deskę serów, więcej niż dwa ciasta i / lub kabocha. Planujesz to menu od miesięcy i to zaproszenie pomaga to zilustrować.
  5. Friendsgiving Floral, od Minted: Wierzysz, że każda impreza powinna być fantazyjna, a mimo że jest to Przyjaciel, nadal zamierzasz wyłamać lniane serwetki, umieścić karty i najpiękniejsze półmiski, które masz. To zaproszenie powinno wykonać zadanie.
  6. Shabby Square, z Greetings Island: W tej chwili masz absolutny krach, ponieważ nie możesz zdecydować, czy bardziej elegancko nieostrożnie będzie podawać sos żurawinowy Trader Joe, czy też galaretowaty Ocean Spray, który wyjdzie w kształcie puszki. To jest zaproszenie do wyboru, jeśli wkładasz dużo wysiłku, aby wyglądać tak, jakbyś był po prostu naturalnie fajny i wcale nie próbował.