Kiedy myślisz szczęśliwe myśli, jaki kolor przychodzi ci na myśl? Żółty, prawda? Może dlatego, że buźki są prawie zawsze żółte. A może dlatego, że słońce jest żółte i oznacza letnią zabawę? Kto wie, ale badania pokazują, że szczęśliwsi ludzie wolą żółć i że kolor kojarzy się z radością, nadzieją i zabawą.

Podnieś niektóre z tych wesołych żółtych akcesoriów, a będziesz mieć pewność, że będziesz miał więcej zabawy w swojej kuchni. To prosta nauka!

  1. Żółty Piekarnik Mitt i Pot Holder, od 8 $ w Crate & Barrel: Czy dopuszczalne jest noszenie tych rękawic kuchennych na zewnątrz, aby bawić się na śniegu?
  2. Zestaw obiadowy Alta Reactive Glaze, od 24 USD za cztery w West Elm: To jest bardziej zabawne niż nudne białe naczynia, ten kamionkowy zestaw ma bardzo subtelny efekt ombré.
  3. Podstawki, 18 USD za cztery w grze Most Modest: Może Twoi goście będą pamiętać, aby użyć podstawek, jeśli masz te jasne (wykonane z gumy i korka) siedzi. Podpowiedź podpowiedź!
  4. Uchwyt na ręcznik papierowy z żeliwa o strukturze plastra miodu, 15 USD w At Home: Trudno będzie zbytnio zmartwić się wyciekami, kiedy musisz uderzyć tego słonecznego posiadacza, by go posprzątać.
  5. Sprout Cafe Table, 899 USD w Blu Dot: Ten mały facet ma 35 cali średnicy, więc zmieści się w najdrobniejszych zakątkach śniadaniowych.