Czy kiedykolwiek słyszałeś o centrum biznesowym Costco? Jest jak Costco – tylko inny. Chociaż nie potrzebujesz specjalnego członkostwa, aby robić zakupy w jednym – wystarczy zwykła karta Costco! – te sklepy specjalistyczne mają więcej ukierunkowania na restaurację i noszą inną linię towarów niż ich zwykłe magazyny.

Niedawno sprawdziłem jedno z najnowszych centrów biznesowych Costco w południowym San Francisco i z radością zauważyłem jedną rzecz bardzo szybko: nie było widać żadnych linii. Wydaje się, że pracowało tam tylu ludzi, ilu było zakupów w popołudniowe popołudnie!

Oto, co jeszcze musisz wiedzieć o Centers Business Centers firmy Costco i jakie rzeczy warto tam kupić, mimo że robię zakupy dla mojej małej rodziny, a nie firmy czy restauracji.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

Czym różni się centrum biznesowe Costco od zwykłego Costco?

Zanim przejdziesz do centrum biznesowego Costco w poszukiwaniu kurczaka i wina z rożna, oto, jak firma Costco różni się od zwykłego Costco. Dostosowane do restauracji i małych firm, te Costcos nie noszą ubrań, książek, zabawek, większości sezonowych przedmiotów i innych drobnych artykułów gospodarstwa domowego. Wyobraź sobie, że usuwasz trzecią część zwykłego sklepu, a następnie zamieniasz go na wyposażenie restauracji, więcej przekąsek, więcej drinków i dużą chłodziarko-zamrażarkę tak zimną, że dają ci pomarańczowe kurtki do noszenia w środku!

Niektóre popularne usługi są również ograniczone w biznesie Costcos. W kopalni znajduje się punkt gastronomiczny, a niektóre mają stacje benzynowe, ale większość nie ma działów farmacji, fotografii, alkoholu, optycznych ani opon. Nie ma też żadnych delikatesów, więc nie spodziewaj się odebrać kurczaka z rożna o wartości 5 $ lub zamów torcik na kolejną imprezę.

Większość paczek żywnościowych nie jest praktyczna w zwykłych domach – chyba, że ​​potrzebujesz worka z 10 funtami pokrojonej cebuli, 50 funtowych pudełek ziemniaków lub całego boku baranka. Istnieje jednak kilka produktów spożywczych, które są dokładnie takie same, jak zwykły Costco, i za tę samą cenę.

Godziny pracy zaczynają się i kończą wcześnie. Kopalnia otwiera się już od 7 rano, co naprawdę uwielbiam, ponieważ godzina 10.00 czasu rozpoczęcia w zwykłym magazynie jest zawsze niewygodna, jeśli chcę się tam dostać zaraz po tym, jak upuściłem córkę w szkole.

5 rzeczy, które warto dostać w centrum biznesowym Costco

Po wędrówce w górę iw dół po każdym przejściu w moim Costco Business Center wymyśliłem listę rzeczy, których zwykle nie można znaleźć w zwykłym Costco i które warto było kupić w moim małym gospodarstwie domowym..

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

1. Sprzęt kuchenny

Podobnie jak w sklepie z artykułami spożywczymi, jest to świetne miejsce na zaopatrzenie się w ręczniki kuchenne, mocne blachy do pieczenia, deski do krojenia, patelnie, szczypce, miski do mieszania, a nawet noże szefa kuchni. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby było proste, ale trwałe, odporne na rygory gotowania w restauracjach, ale w cenach surowych.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

2. Przekąski i napoje

Myślałem już, że Costco ma duży wybór przekąsek i napojów, ale selekcja w biznesie Costco rozwaliła mnie! Wszystko, co możesz sobie wyobrazić będąc w automacie, można znaleźć tutaj. Istnieje nawet mnóstwo bardzo różnorodnych pakietów przekąsek, w tym Flaming Hot Cheetos lub maleńkich puszek Pringles, dzięki czemu jest to świetne miejsce, gdy gromadzisz zapasy na przyjęcia, zbiórki pieniędzy lub torby na prezenty.

Jeśli chodzi o napoje, zatkało mi szczęście, gdy zobaczyłem wieże moich ukochanych puszek LaCroix. Jest to miejsce, w którym ładują się sklepy z narożnymi sklepami, dzięki czemu mogą one oferować tak szeroką gamę napojów gazowanych, soków, wód specjalnych i napojów energetycznych. Jest nawet ściana pełna włoskich syropów i innych niezbędnych artykułów do baru kawowego, jeśli chcesz zagrać w barista.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

3. Pojemniki do przechowywania żywności

Jeśli Twoja spiżarnia lub lodówka potrzebuje lepszego systemu przechowywania, przyjdź tutaj, aby się zaopatrzyć i zorganizować. Nie tylko noszą kambryjskie wanny (plastikowe pojemniki do przechowywania żywności) we wszystkich rozmiarach, ale są też butelki do przechowywania sosów sałatkowych lub oleju oraz rękawy z plastikowych pojemników na ćwiartki, które kochamy.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

4. Jednorazowe pojemniki na serwery i na wynos

W sezonie świątecznym, w którym pojawiają się potluki, imprezy i spotkania zagracające kalendarz, zauważmy, że centra biznesowe Costco mają świetnie wyglądające jednorazowe serwery i talerze, które są o krok od tego, co można znaleźć w sklepie spożywczym. Są świetną opcją, gdy przenosisz danie do czyjegoś domu i chcesz, żeby wyglądało ładnie na stole, ale nie martw się o czyszczenie i zabierz je do domu.

Warto także zabrać ze sobą pojemniki na wynos, aby przyjaciele i rodzina mogli z radością przynieść resztki świąteczne lub świąteczne do domu bez konieczności zanurzania się w ukochanej skrytce Tupperware.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

5. Lód

Po powrocie z kasy (bez linii, tak przyjazne!), Przeszedłem obok dwóch dużych zamrażarek z lodu. Lód pojawiał się zarówno w dużych workach, jak iw workach wypełnionych pojedynczymi mniejszymi torbami. Możesz nie myśleć, że lód jest tak wielkim przedsięwzięciem, ale przygotowując się do imprezy lub kempingu, czasami musiałem biec do kilku miejsc, aby zdobyć wystarczająco dużo, by napełnić chłodziarki, bo lokalne sklepy się wyczerpują. Biorąc pod uwagę, że tak łatwo i szybko można się przebić do centrum biznesowego Costco, lód jest czymś, co zdecydowanie bym tam odebrał, szczególnie jeśli potrzebuję również wielu napojów jednoserwisowych.

Chciałbym usłyszeć od was – czy kiedykolwiek byłeś w centrum biznesowym Costco? Jeśli tak, to co polecasz kupić??