Ree Drummond, znana również jako The Pioneer Woman, przyciągnęła rzesze fanów, którzy uwielbiają jej przepisy kulinarne – i przyjazny głos. Ta zakochana dziewczyna z uroczego kraju żyje romantycznym życiem w ranczu w Oklahomie, a gdy już omdliliśmy w jej kuchni, ostatnio zajrzeliśmy do jej spiżarni iw zasadzie straciliśmy nasze umysły.

Nie tylko byliśmy całkowicie zazdrośni, ale byliśmy również pod wrażeniem jej sprytnego układu. Mimo że przestrzeń jest znacznie większa niż to, co wielu z nas ma, pięć rzeczy nauczyliśmy się patrząc na spiżarnię Ree Drummonda.

(Image credit: The Pioneer Woman)

1. Wyreguluj półki.

Drummond przypisuje jej czytelnikom tę wskazówkę: upewniła się, że jej półki są wystarczająco wysokie, aby mogła na nich spasować. Ponieważ “małe” urządzenia, takie jak miksery i kuchenki, stają się coraz większe, upewnij się, że odpowiednio dostosujesz. Wiele półek spiżarni można umieścić na różnych poziomach, a jeśli projektujesz od zera – lub reorganizujesz swoje – spójrz na to, co musisz przechowywać, zmierzyć i sprawić, by działało.

(Image credit: The Pioneer Woman)

2. Umieść głębsze półki poniżej.

Jako ogólna zasada, większe, cięższe rzeczy powinny iść w dół, a rzeczy lżejsze do góry (lekcja, której musisz się nauczyć tylko raz, jeśli upuścisz coś, próbując usunąć ją z półki!). Posiadanie głębszych półek u dołu pomieści te większe przedmioty.

3. Najważniejsze są stołki lub drabiny.

Nie, nie wszyscy będziemy mogli mieć dostęp do półek w stylu biblioteki drabinowej. Ale trzymanie składanego stołka w spiżarni oznacza, że ​​będziesz w stanie w pełni wykorzystać przestrzeń – nawet najwyższe półki.

4. Trzymaj to otwarte.

Możesz ukryć artykuły spożywcze za zamkniętymi drzwiami, ale jest coś, co można powiedzieć o łatwym dostępie do otwartych półek. Otwarta konfiguracja, taka jak ta, ułatwia sprawdzenie, co masz, zapasy i rotację w żywności.

(Image credit: The Pioneer Woman)

5. Rozważ dodanie przestrzeni prep.

Jeśli masz szczęście mieć dużą spiżarnię, pomyśl o dodaniu licznika prep, takiego jak Drummond. Daje ci więcej miejsca do pracy, zbierania składników, a nawet lekkich urodzinowych świec na torcie, zanim nadejdzie czas na śpiewanie.

Zobacz więcej zdjęć: Spiżarnia wylądowała w The Pioneer Woman