W West Elm jest wiele rzeczy do gustu – kawałki w stylu współczesnego średniowiecza, wszystko to miedziane, współpraca z artystami i lokalnymi producentami – ale nie wszystko ze sklepu to domowe, zwłaszcza jeśli chodzi o artykuły kuchenne. Podczas gdy wszyscy chcielibyśmy mieć kuchnie wyposażone w piękne, stylowe elementy, te elementy muszą być rzeczywiście skuteczne (i bezpieczne!), Aby zdobyć trwałe miejsce w naszych domach.

Jeśli zależy ci na formie i Funkcjonalne, są pewne przedmioty kuchenne West Elm, których po prostu nie polecamy. Oto pięć, które wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy, ale niestety nie dokonamy cięcia.

(Image credit: West Elm)

1. Stojak na sztućce z miedzianego drutu

Jeden z redaktorów Kitchn kupił ten super stylowy miedziany stojak na naczynia do swojej kuchni. Problem w tym, jak twierdzi, polega na tym, że w danym momencie ma tylko kilka rzeczy – i te rzeczy łatwo jest przewrócić. “To takie ładne, ale tak niepewne”, mówi.

(Image credit: West Elm)

2. Emaliowane kubki pomiarowe i łyżki

Dwoje z nas ma te śliczne, emaliowane kubki i łyżki. Oboje mamy trochę obsesji emaliowanej i myśleliśmy, że pasują idealnie do naszych kolekcji. Niestety, obaj założyliśmy, że mogą one przejść przez zmywarkę, tak jak reszta naszego emaliowanego naczynia. Ale chłopak mylił się – teraz oba nasze zestawy mają farbę, która jest musująca i odpada. Powinniśmy przeczytać instrukcje dotyczące opieki z większą … uwagą, ale nadal! To rozczarowuje.

Uwaga: nie są już dostępne na stronie West Elm, ale dostępny jest podobny (równie ładny!) Zestaw szkliwa. Tylko pamiętaj, aby je ręcznie umyć!

(Image credit: West Elm)

3. Zestaw Copper Oil + Vinegar

Inny współpracownik mówi, że butelki w tym zestawie z miedzianym olejem i octem są trudne do uchwycenia – olej spływa z dziobka, co oznacza, że ​​szklane ciało staje się śliskie i zdradzieckie. “Wrzuciłem jeden w pierwszym tygodniu, kiedy go miałem i roztrzaskało się” – mówi. “Muszę cały czas ocierać żyjącego, aby uniknąć tego samego losu!”

(Image credit: West Elm)

4. Złoty zestaw sztućców

Ten złoty zestaw sztućców był na moim rejestrze ślubnym. Bardzo podobało mi się matowe złoto, a fakt, że instrukcje dotyczące pielęgnacji zwróciły uwagę na sztućce, można było zmywać w zmywarce. Po pierwszym przejściu przez zmywarkę, sztućce wyskoczyły z zardzewiałego czerwonego pyłu. Kurz gromadził się również na dnie miseczki, co uniemożliwiało zignorowanie za każdym razem, gdy chodziłem po widelec lub łyżkę. Nie trzeba dodawać, że pomysł jedzenia z tym sztućcem szybko stał się nieatrakcyjny, więc zwróciłem go.

Warto zauważyć, że instrukcje dotyczące pielęgnacji zostały zaktualizowane, aby wskazać, że należy je prać ręcznie, ale co ciekawe, zestaw sztućców z różowego złota jest nadal oznaczony jako nadający się do mycia w zmywarce..

(Image credit: West Elm)

5. Podstawowy zestaw narzędzi kuchennych

Wciąż mam i używam tego podstawowego zestawu narzędzi kuchennych. Uwielbiam marmurowy uchwyt i prosty, klasyczny wygląd narzędzi wewnątrz. Problem polega na tym, że instrukcje dotyczące pielęgnacji zwracają uwagę, że narzędzia kolekcji Universal Expert (te z silikonowymi blatami) można myć w zmywarce, podczas gdy narzędzia z litego drewna tekowego nie są.

Wbrew rozsądkowi włożyłem narzędzia do zbierania Universal Expert w zmywarce – to znaczy, zrobiłem to, dopóki podeszwy z drewna bukowego nie zaczęły się odsuwać od silikonowych blatów, a żadne dokręcenie nie doprowadzi ich z powrotem na miejsce. Teraz, kiedy rozprowadzam szron na ciasto, szpatułka obraca się w lewo i w prawo – tak frustrujące!

Ten konkretny zestaw nie jest już dostępny, ale nadal można kupić zestaw przyborów silikonowych Universal Expert. Instrukcje dotyczące pielęgnacji tego nowego zestawu wskazują, że powinieneś umyć ręce – mądrze! Powinienem był zaufać mojej jelito.

Produkty Wiązu Zachodniego w całości Warto było

  • Nasze 5 ulubionych półek kuchennych z West Elm
  • 7 Essentials from West Elm for Organized Kitchen
  • 10 Good Things z West Elm na przytulną zimową kuchnię

Czy miałeś podobne doświadczenia z produktami kuchennymi West Elm? Czy masz kawałki, które naprawdę kochasz? Daj nam znać w komentarzach!