Chcemy wziąć udział w poważnym jedzeniu lodów. Niezależnie od tego, czy masz lodziarnię, która jeździ po twojej okolicy, czy masz lokalny sklep ze szufladami, który lubisz uderzać raz w tygodniu, domyślamy się, że będziesz też robił to w domu. (Lato jest gorące!)

Jeśli nie chcesz pracować zbyt ciężko, aby uzyskać ładne, idealnie zaokrąglone miarki z kartonu (nie obwiniamy Cię!), Będziesz potrzebować odpowiedniego narzędzia.

Oto nasze pięć gałek do lodów, które wykonają zadanie.

Nasza ulubiona szufelka do lodów
Zeroll Ice Cream Scoop, 20 USD w Williams-Sonoma: Od lat rekomendujemy tę gałkę lodów i nadal uważamy, że jest najlepsza. Klasyczny i wytrzymały, posiada płyn przewodzący ciepło w rękojeści, dzięki czemu lody stają się coraz mniejsze podczas zbierania. Uwaga: ta funkcja oznacza również, że nie nadaje się do mycia w zmywarce, ale możesz ją po prostu myć – i klejące się ręce – kiedy skończysz jeść.

Świetne zdobywcy drugiego miejsca

  1. Rösle Ice Cream Scoop, 27 USD w Sur La Table: Zaprojektowany w Niemczech i wykonany z super mocnej stali nierdzewnej, miarka Rösle ma rurowy uchwyt i bardzo cienką wargę do wykopywania zgrabnych, idealnie zaokrąglonych gałek.
  2. Zyliss 71372 Scoop do lodów metalowych, 11 USD: Ta ciężka miarka ma antypoślizgową, ergonomiczną rączkę, która zapewnia doskonałą siłę dźwigni. I jest wygodny dla osób prawo- i leworęcznych scoopers.
  3. Szufelka ze stali nierdzewnej # 16, 19 dolarów od Fantes: Co to za zwariowane imię? Oznacza to, że dostajesz 16 miarek na kwartę. (Kontrola porcji!) Działa szczególnie dobrze dla miękkich lodów – lub napełniania ciastek wkładkami z ciasta.
  4. OXO Good Grips Solidna loda ze stali nierdzewnej, 15 USD: Są dwie kluczowe rzeczy, które lubimy w tej gałce: jego spiczasta głowa i wygodny, antypoślizgowy uchwyt.

Czy masz ulubioną łyżkę do lodów? Powiedz nam!