Jeśli nie masz jeszcze grilla lub chcesz ulepszyć ten, który masz, Dzień Pamięci to świetny czas na zrobienie zakupów. Weekend jest pełen sprzedaży, która zazwyczaj koncentruje się na wszystkich niezbędnych elementach letnich, takich jak grille, meble ogrodowe i naczynia stołowe z melaminą (sprawdź więcej na temat sprzedaży!).

Oto pięć wspaniałych ofert na grille, które obecnie obserwujemy.

(Image credit: Home Depot)

1. Stok Gridiron 1-Palnik Portable Propane Grill gazowy, 159 USD w Home Depot

Dostępne są przenośne grille technicznie trochę się ciągnij, jeśli potrzebujesz, a potem są przenośne grille, które są naprawdę łatwe do przeniesienia. Stok Portable Propane Gas Grill jest jedną z ostatnich opcji. System blokowania, wytrzymałe kółka i uchwyt sprawiają, że łatwo można je przewozić z miejsca na miejsce. I, oczywiście, wykona przyzwoitą robotę, gotując hamburgery i psy, gdy dojdziesz tam, dokąd zmierzasz.

(Image credit: Home Depot)

2. Wizje Grill Kamado Ceramic Grill, 599 USD w Home Depot

Ten ceramiczny grill jest alternatywą dla kultowego ulubionego zielonego jaja i jest idealny dla poważnych mistrzów grillowania na podwórku. Możesz go używać do palenia mięs, przygotowywania pizzy, pieczenia chleba i innych. Ta wersja zawiera elektryczny port startowy (do super łatwego oświetlenia), ma wyjmowaną szufladę na popiół (do super łatwego czyszczenia) i ma 604 cale kwadratowych powierzchni do gotowania (do karmienia wielu głodnych ludzi).

(Źródło zdjęcia: Amazon)

3. Weber Smokey Joe Portable Grill, 30 USD

Tylko dlatego, że jesteś naprawdę Krótka przestrzeń nie oznacza, że ​​musisz marnować jakość. Weber jest podstawowym urządzeniem do grilla i jest dostępny w tej wersji mini, która jest równie funkcjonalna, co urocza. Numer jeden wśród bestsellerów Amazon, 14-calowy mini ma wszystkie cechy swojego większego rodzeństwa: odporna na rdzę powłoka, potrójnie platerowana kratka do grillowania i pokryty nylonem uchwyt. Bądź królem lub królową swojego balkonu – nie potrzeba podwórka.

(Image credit: World Market)

4. Piec do pizzy z terakoty, 112 USD na rynku światowym

Jeśli wolisz omijać mięso i trzymać się pizzy, może to być dla ciebie ryba. Robi pizzę o rozmiarach osobistych, opalaną drewnem – i może wypluwać tosty z marshmallow dla s’mores.

(Źródło zdjęcia: Amazon)

5. Griddler Cuisinart 5-w-1, 75 $

Jeśli po prostu nie możesz przekonać swojego superumierza, żeby pozwolił ci na grill na świeżym powietrzu, ta pięcioosobowa frytka od Cuisinart jest świetną alternatywą. A zdarza się, że prawie 60 procent taniej. Możesz nawet otworzyć go całkowicie, aby uzyskać bardziej tradycyjny smak grilla lub przekształcić go w placek na naleśniki w sobotę rano.