Nawet małe dzieci, z ich ograniczonymi podniebieniami, wiedzą, że posiłki są bardziej zabawne, gdy masz do wyboru kilka przekąsek i tylko jedno danie główne. (To nasz ulubiony sposób jedzenia!) Dlatego pudełka z bento są tak popularne wśród szkolnych fanów. Rodzice mogą wypełnić różne małe przedziały precle, kostki sera, owoce i wiele innych. I nigdy nie musisz się martwić o truskawki dotykające grochu! Ponieważ wszyscy wiemy, że to może być najgorsza rzecz w historii – według dziecka.

Oto nasze trzy ulubione pudełka na bento na szkolne lunche.

(Źródło zdjęcia: PlanetBox)

1. Launch Box, 60 USD w PlanetBox

Zanim odrzucisz cenę, wysłuchaj nas. Przede wszystkim wygląda jak mini teczka, kiedy jest zamknięta i pełna drobiazgów, a słodkość jest prawie warta wszystkich pieniędzy. Jest również bardzo wytrzymały i blokuje się ładnie i ciasno podczas transportu. Ten ma trzy komory i jest wyposażony w szczelny pojemnik na worek do zapiekania lub masło orzechowe. Potrzebujesz więcej niż trzech przegródek? PlanetBox tworzy także wersję z pięcioma sekcjami (za 56 USD), które naprawdę ładują się na odmianę. Jeśli nie masz nic przeciwko wydawaniu jeszcze większej ilości pieniędzy, możesz zamówić niestandardowe magnesy do ozdobienia na zewnątrz pudełka.

(Źródło zdjęcia: OmieLife)

2. OmieBox, 40 USD w OmieLife

Te jasne i makowe skrzynie bento są całkowicie szczelne i idealnie nadają się na obiady, które obejmują zarówno potrawy gorące, jak i zimne. Każdy z nich ma izolowaną próżniową miskę, która może przechowywać ciepłe potrawy przed porze lunchu, oraz dodatkowe izolowane przedziały o podwójnych ściankach, które utrzymują chłód owoców i warzyw. Oczywiście, możesz wziąć miskę, jeśli nie jest to dokładnie pogoda na spaghetti i klopsiki. I nie martw się – małe dłonie poradzą sobie z samymi przedmiotami podczas obiadu szkolnego.

(Image credit: LunchBots)

3. Classic Quad, 25 USD w LunchBots

Jesteśmy fanami tych pudełek na LunchBots od dłuższego czasu. Zobacz, jak wszechstronny jest Cinco Box w tym nieobjętym kanapkami historyjce, którą prowadziliśmy. (I tak, LunchBots ma kilka opcji z różnymi ilościami przegródek.) Wybierz najlepszy rozmiar dla swojego dziecka – jesteśmy stronniczy w quadzie, ponieważ ma miejsce na wiele różnych produktów spożywczych bez przytłaczania. Możesz także kupić pojemnik na przyprawy, aby wsunąć go do pudełka, jeśli twoje dziecko jest wielką świnką.

Kilka pomysłów na pakowanie tych pudełek: 10 pomysłów na lunch bez kanapki dla dzieci i dorosłych