Więc chcesz zapełnić domowy pasek przyzwoitą ofertą alkoholi, ale nie chcesz wysadzić banku. Słyszymy cię. Dlatego pojechaliśmy do ekspertów, aby znaleźć ich najlepsze produkty dla amerykańskiej whisky, tequili i wódki, dzięki czemu możesz mieć porządny bar – i wciąż masz gotówkę na inne ważne rzeczy.

Jeśli nadal nie lubisz tanich tequili z tamtego czasu na studiach, nigdy się nie bój: Całkowicie można kupić butelkę budżetu (bez żalu), pamiętając o kilku rzeczach.

Jak zrobić najsmaczniejsze mrożone Margarity

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

“Przy poszukiwaniu jakiejkolwiek tequili, a zwłaszcza w kategorii budżetu, prostota jest najlepsza” – mówi Paul Rabe, barman w Lucky Rooster Kitchen & Bar w Hilton Head. “Gdy do procesu [destylacji] dodawane są inne składniki, jest to sygnał, że sama tequila jest słabo destylowana i ma słaby smak, więc butelka chili / limonka / miód / smak na półce prawdopodobnie nie ma wysokiej jakości tequili w Utrzymaj to w prostocie. ”

Podczas gdy jesteś na to, unikaj niczego oznaczonego jako “mixto”, mówi Larry Rice ze Srebrnego Dolara, Perła, i El Camino w Louisville. Mixto oznacza, że ​​nie jest to 100% agawy i może zawierać inne słodziki, barwniki lub środki aromatyzujące.

Lub spraw, aby było naprawdę łatwe dla Ciebie i wybierz te typy ekspertów.

(Źródło zdjęcia: Coa Tequila)

1. Coa de Jima Blanco Tequila, 16 USD za 750 mililitrów w Mission Liquor

“Pełne ciało z czystym, słodkim wykończeniem, które rywalizuje z wieloma tequilami, które są wycenione od dwóch do trzech razy tej wielkości. Działa to dobrze jako schłodzone ujęcie, ale również dobrze miesza się w klasyczne drinki, takie jak margarita lub orzeźwiająca Paloma”. -Todd Antz, właściciel drugiej generacji Keg Likiery w południowej Indianie

(Image credit: Total Wine)

2. Olmeca Altos Reposado, 20 USD za 750 mililitrów

“Jestem fanem tej marki, jest to w 100% agawa i duch dobrej jakości, który sprawia, że ​​czujesz się winny, płacąc za to tylko 20 $, ponieważ z pewnością ma on swoje własne w stosunku do droższych opcji tequili. nie czuję że winny.” -Elliott Clark, bloger za apartamentem Bartender

(Image credit: Total Wine)

3. Lunazul, 17 USD za 750 mililitrów

“Producent taki jak Lunazul utrzymuje to w prostocie, wykorzystując w 100% niebieską agawę, którą uprawiają, zbierają i destylują.Kiedy wykorzystaliśmy blanco i reposado w Lucky Rooster w lecie ubiegłego roku na kilka koktajli. Paloma, która jest po prostu mieszanką tequili, świeżego soku grejpfrutowego (jeśli jest dostępny) i sody lub ulubionego soku grejpfrutowego. ” -Paul Rabe, barman w Lucky Rooster Kitchen & Bar w Hilton Head

Ten kilof miał kilka nominacji.

Ceny, o ile nie zaznaczono inaczej, pochodzą z sumy wina z września 2017 r. – na podstawie kupującego w Kentucky. Twoje ceny mogą się różnić.

Czy masz wpis, którego nie ma na liście? Udostępnij to w komentarzach!