Będziemy zgadywać, że każdy dorosły, którego znasz, ma stos tych magicznych niebieskich i białych kuponów. Znasz te, o których mówimy – kupony, które automatycznie odejmują 20 procent od jednego produktu lub całkowitego zakupu w Bed Bath & Beyond. Wydaje się, że te rzeczy pojawiają się w wiadomościach niemal codziennie i chociaż drobny druk wyklucza ich użycie w wielu przedmiotach markowych (nie można ich używać na przykład w Le Creuset, Nespresso i Vitamix, np. ), mogą pomóc swoim bliskim zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeśli chodzi o kupowanie prezentów ślubnych.

Ponadto sprzedawca ułatwia tworzenie rejestru ślubnego online lub w sklepie. Jeśli planujesz zarejestrować się tutaj, oto kilka rzeczy, które powinieneś rozważyć dodanie – wszystkie z nich powinny kwalifikować się do jednego z tych kuponów.

  1. NuWave 3-Quart Brio Air Fryer, 100 USD: Frytownice są prawie tak popularne jak Instant Pot w dzisiejszych czasach. Umieść to w swoim rejestrze, a wy możecie cieszyć się ulubionymi przekąskami w barze bez konieczności wychodzenia z domu.
  2. Cuisinart 2-Quart Electronic Ice Cream Maker, 120 USD: Para, która robi lody, pozostaje razem. To jest rzecz, prawda?
  3. OXO Good Grips 16-częściowy szklany zestaw do przechowywania żywności, 60 USD: Za chwilę wyjdziesz za mąż! Oznacza to, że nadszedł czas, aby pozbyć się niedopasowanych pojemników do przechowywania zaśmiecających szafki. Ten zestaw dopasowujący może nawet zmusić was do zjedzenia wszystkich resztek.
  4. Deska do krojenia John Boos od 89 $: Mówią, że noże to pech, jeśli chodzi o prezenty ślubne, ale nie ma przesądów wokół desek do krojenia – a John Boos sprawia, że ​​niektórzy z najlepszych.
  5. Cambridge Meridian Satin 20-częściowy zestaw sztućców, 100 USD: Ten zestaw sztućców zdecydowanie nie jest tym, na co zareagowała twoja matka. Bonus: gładkie satynowane wykończenie nigdy nie wymaga polerowania.
  6. Fiesta 3-częściowy zestaw Bistro, 28 USD: Fiesta jest klasycznym i nie bez powodu: jest niedrogi, trwały i dostępny w mnóstwie zabawnych kolorów.
  7. Źródło SodaStream, 100 USD: Zapomnij o iskrzącym się pierścionku z brylantem – co ty naprawdę chce to woda gazowana. Ten SodaStream może w tym pomóc.
  8. 14-calowy patelnię ze stali nierdzewnej z pełnym płaszczem, 190 USD: Nasza wszechstronna ulubiona patelnia! Zaufaj nam, będziesz szczęśliwy, że masz coś tak dużego, gdy przychodzi czas na brunche i kolacje.
  9. Polder 4-częściowy system talerzy Advantage, 50 USD: Nawet jeśli masz zmywarkę, zawsze potrzebujesz miejsca do wyschnięcia tych przedmiotów do prania ręcznego. Ten stojak ma miejsce na wszystko – i nie przejmie całego twojego licznika.
  10. Joseph Joseph 8-częściowy pojemnik do zagnieżdżania i zestaw pomiarowy, 30 USD: Ten zestaw kolorowych misek i kubków pomiarowych gniazduje tak samo dobrze jak ty i twoja narzeczona!