Więc jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok z tym cutie, z którym flirtujesz od jakiegoś czasu, który pracuje w restauracji. Spotkałeś ich na imprezie, gdzie powiedzieli ci o swoim marzeniu o otwarciu restauracji lub wygranej Najlepszy szef kuchni a teraz jesteś całkowicie porażony. Lubisz też jedzenie, więc wiesz, że powinno to być idealne dopasowanie, prawda?

Cofnijmy się na chwilę.

Niezależnie od tego, czy miłość do Twojego życia działa z przodu czy z domu w restauracji, musisz przygotować się na następny związek. Od codziennych masaży stóp po przerażające marzenia w restauracji, oto 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim dostaniesz się w chwasty z tą wyjątkową osobą.

Scott and Kristan’s Inspiring Arts District Loft

(Image credit: Bethany Nauert)

1. Poniedziałek to nowy piątek (jeśli chodzi o noc dnia).

Święta, urodziny, weekendy – twój partner na pewno będzie pracował z niektórymi z nich, jeśli nie wszystkimi. Będą również pracować długie godziny. Poniedziałkowa noc może być nową normą. Czy jesteś w porządku z tym?

2. Dawanie partnerowi masażu stóp to najmilsza rzecz, jaką możesz zrobić.

Front-of-house lub back-of-house – twój partner będzie na nogach przez większość ich długiego dnia pracy. Zapomnij o kwiatach lub przygotuj je na domowy posiłek – najprzyjemniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego partnera, pocierać stopy, gdy wracają do domu.

3. Domowa kuchnia twojego partnera będzie wypełniona kwartalnymi pojemnikami i super ostrymi nożami.

Nie myśl nawet o przyniesieniu nudnego noża do domu na słodką kolację, którą chcieliście zrobić razem; to klaps w twarz. Nie sugeruj, że twój partner “pozbywa się kilku” pojemników kwarta – są one tak przydatne!

4. Szacunek zaczyna się od przewrócenia.

Pokaż swój szacunek za to, co twój partner robi, żyjąc dobrze, kiedy wychodzisz jeść. Ale tak naprawdę traktuj każdego, kto pracuje w branży usługowej z odrobiną szacunku i życzliwości.

5. Wsadź sól i masło.

Możesz myśleć używasz dużo soli i masła, kiedy gotujesz w domu, ale naprawdę nie masz pojęcia, ile idzie na standardowe danie w jakiejkolwiek restauracji. Naucz się korzystać z tej wiedzy, kiedy wychodzisz na jedzenie – to sprawia, że ​​smakuje dobrze.

(Image credit: Pizza Lover)

6. Nie żartuj ze swojego partnera za banalne koszmary w restauracji.

Marzenia w restauracjach są prawdziwą, okrutną rzeczą. Bez względu na to, czy zapomniałeś wystrzelić jakiegoś zamówienia, czy usiadłeś na imprezie przy niewłaściwym stole, to nie jest to coś, o czym marzysz. Nie wyśmiewaj swojego partnera za te złe sny.

7. Zaprzyjaźnij się z nocnym barmanem.

Po długiej zmianie obiadowej personel restauracji często odwiedza pobliski bar. Punkty bonusowe, jeśli w barze jest doskonałe jedzenie. Jeśli chcesz od czasu do czasu spotkać się ze swoim S.O. po ich zmianie poznaj barmana, abyś mógł być fajnym dzieciakiem.

8. Jedzenie w restauracji nie polega na napełnianiu żołądka.

Jasne, nie boli głód, kiedy idziesz zjeść w restauracji, ale to nie jest najlepszy sposób jedzenia. To doświadczenie – bardziej jak oglądanie sztuki lub filmu. Nie daj się przytłoczyć, gdy twój partner ostro ocenia serwer, by nie napełniał się szklanką, gdy jest pusty przez ponad minutę.

9. Nauczysz się mówić w nowym języku.

Istnieją małe frazy lub słowa, które ludzie pracujący w restauracjach używają przez cały czas. W chwastach, 86, PITA, z tyłu! – nauczysz się ich wszystkich i wykorzystasz w codziennym życiu.

10. Nigdy więcej nie pójdziesz na brunch.

Weekendowy brunch jest zwykle najgorszą zmianą w pracy w restauracji – szczególnie, jeśli połowa personelu jest kaca z poprzedniej nocy. Dowiedz się, jak zrobić tosty awokado w domu i uszczęśliwiać swojego partnera.

W porządku, wszystkie twoje wdowy w restauracjach – co jeszcze byś dodał?