Wiesz, aby przejść do Target, gdy potrzebujesz worków na śmieci i uroczych koszy ozdobnych, ale czy myślałeś o rejestracji na swój ślub? Powinieneś!

Na początek witryna i aplikacja rejestru są niezwykle łatwe w nawigacji. A Target sprzedaje wszystkie znane i lubiane marki (pomyśl: KitchenAid, Nespresso, Vitamix, żeby wymienić tylko kilka) i tak uroczą markę wewnętrzną, Threshold, która nigdy nie stworzyła czegoś, czego nie chcieliśmy. Poza tym domyślamy się, że Twoi znajomi i rodzina robią zakupy, więc to sprawia, że ​​proces otrzymywania prezentów jest dla nich łatwiejszy.

Oto 10 rzeczy, na które powinieneś się zarejestrować.

  1. Próg 3-kwartowy żeliwny holenderski piec, 30 USD: Jeśli czujesz się źle, prosząc swoich bliskich, by wydali setki dolarów na markowy holenderski piekarnik, jest to dobra, tańsza opcja.
  2. KitchenAid Ultra Power Plus 4,5 Qt Tilt-Head Stand Mixer, 300 USD: To jedna z niewielu szans, aby inni ludzie kupili ci KitchenAid! Plus, Target ma opcję grupowego prezentu, która pozwala ludziom na chipowanie i przekazywanie pieniędzy na jeden większy prezent.
  3. Próg 5-częściowy zestaw Izon Flatware Gold, 20 USD: Składasz śluby, by je mieć i trzymać, prawda? Dlaczego więc nie zarejestrować tego błyszczącego, geometrycznego zestawu sztućców, który możesz mieć i trzymać każdej nocy?
  4. 5-częściowy zestaw kanistra do przechowywania żywności OXO, 50 USD: Zapomnij o szczelnych opakowaniach – tym, czego naprawdę potrzebujesz, jest ten hermetyczny pojemnik do przechowywania mąki, makaronu, ziaren i innych produktów.
  5. Kwiatowy zestaw ceramicznych miseczek z płatkami zbożowymi, 25 USD za cztery: Te niedopasowane kamionkowe misy doskonale się uzupełniają. Kinda każe nam myśleć o tobie i twoim przyszłym współmałżonku.
  6. Zestaw obiadowy Essentials Coupe 12-częściowy Grey, 20 USD: Szukasz nowej zastawy stołowej do zjedzenia jako małżeństwo? Nie szukaj dalej niż ten ładny szary zestaw kamionki. Można go bezpiecznie myć w zmywarce i wytrzymać, dzięki czemu wytrzyma znacznie ponad 5-tą rocznicę.
  7. Ekspres do kawy i ekspresu do kawy Nespresso VertuoLine, 136 USD: Może nie rozmawiasz przez całą noc, ale nadal potrzebujesz kawy. Ta magiczna maszyna może przygotować kawę i espresso bez zajmowania całego blatu kuchennego.
  8. Lodge 12-calowy żeliwny skillet, 20 USD: Ta 12-calowa żeliwna patelnia z pewnością sprawi, że rzeczy (czytaj: obiad) będą gorące.
  9. Threshold Copper Moscow Mule Mug, 10 $ za sztukę: Podobnie jak twoja miłość, popularność tych klasycznych kubków miedzianych nie wydaje się zanikać. Poproś o zestaw, a domowe koktajle zawsze będą hitem.
  10. Cuisinart Mini Prep Plus Robot kuchenny, 40 USD: Ten klasyczny robot kuchenny wykonuje szybką pracę przy krojeniu warzyw, więc masz więcej czasu na inne rzeczy.