Jestem typem osoby, która uważa, że ​​każdy pokój zasługuje na dywanik (jestem też typem osoby, która nie pozwala na buty na wymienionych dywanach) – zwłaszcza w kuchni i łazience. Nie mam na myśli zwykłej maty do kąpieli lub kuchni, takiej, która jest wystarczająco duża, aby pomieścić stopy, dopóki stoisz w jednym miejscu i nie poruszasz się. Chodzi mi o faktyczny, pełnowymiarowy dywanik do dywanów, który można zrobić na kilka kroków – taki, który można inaczej umieścić, powiedzmy, w jadalni. W rzeczywistości ten, który obecnie mam w mojej kuchni, to średniej wielkości dywan z juty, który miałam pod swoim biurkiem w poprzednim domu..

Zaufaj mi: Twoja podłoga z twardego drewna, laminowana lub z płytek po prostu błaga o dostęp, a twoja kuchnia natychmiast się rozgrzeje i poczuje się bardziej jak pokój. Rzuć okiem na te piękne kuchnie, a zobaczysz, co mam na myśli!

(Image credit: Lindsay Salazar / AFP Design)

1. Jasny i neutralny

Właściwie to mam dywan w moim własnym mieszkaniu, więc to było pewne, że włączyłem to do mojej rundy. I podoba mi się tutaj, w tej kuchni od AFP Design, z tego samego powodu, co lubię w moim miejscu – jego lekka, zakurzona paleta jest miękka i neutralna do pracy z każdym estetycznym.

Zobacz więcej prac firmy: Kuchnie w AFP Design

(Źródło zdjęcia: Zdjęcia: Erin Little; Projekt: Heidi Lachapelle)

2. Długi biegacz

Becki Owens zdobyła już ogromne uznanie dzięki swojej wyremontowanej wyspiarce z masłem, białej płytce metra i wspaniałej niebieskiej kabinie w tej nowoczesnej kuchni inspirowanej gospodarstwem rolnym. Ale bardzo długi, czerwono-niebieski biegacz, który wiąże wszystko i zakotwicza pokój, wyrywa go z parku.

Zobacz więcej kuchni: Becki Owens

(Źródło: Tessa Neustadt / Style autor: Emily Henderson)

3. Cool Kilim

W tej kuchni w stylu hiszpańskim redo, Emily Henderson pomalowała szafki na ciemno-turkusowy niebieski, dzięki czemu kilimowy dywan naprawdę zabłysnął i przerysował przestrzeń żywym pluskiem koloru.

Zobacz więcej tej aktualizacji: Rustic Spanish California Home at Style By Emily Henderson

(Źródło zdjęcia: Julia Steele)

4. Vintage dywanik

Właściciele domu dostali dywaniki z Experimental Vintage na Etsy, a teraz wygląda na to, że był tam cały czas. Uwielbiam, w jaki sposób wiek dywanu bawi się starszymi urządzeniami i starą cegłą eksponowaną w czasie.

Zwiedzanie reszty przestrzeni: przytulny, “południowy eklektyczny” dom Nashville w Terapii Apartamentowej

(Źródło zdjęcia: Colin Price Photography / The Everygirl)

5. Biegacz w kambuzie

Co jeśli masz wąską kuchnię? Na pewno jest mniej podłogi, ale to nie znaczy, że nie zasługuje na takie same ozdoby. Spróbuj śmiałego biegacza, takiego jak ten z funkcji na The Everygirl. Wizualnie wydłużając przestrzeń sprawia, że ​​czujesz się jeszcze bardziej przestronnie.

Zobacz resztę domu: Kate Davison w San Francisco Home Tour w The Everygirl

(Źródło: Tim Melideo)

6. Juta i geometryczne

Wiemy już, że uwielbiam jutowe dywaniki (myślę, że każdy dom powinien mieć jeden element jako naturalny element, na którym spoczywa cała reszta twojego projektu), ale szczególnie go kocham, ponieważ jest okrągły i zajmuje całą kuchnię dla szczęśliwych stóp . Plus, wygląda jak kwiat, więc punkty bonusowe.

Zobacz więcej: Vintage Desert Rock ‘n’ Roll Home w Kalifornii w Apartment Therapy

(Źródło: Amber Interiors)

7. Zaniedbany dywanik

Okay, przyznam się: ciężko mi się skoncentrować na czymkolwiek poza piecem do gotowania, ale to także piękno schludnego dywanu w tej kuchni autorstwa Amber Interior Design. To cicho (ale zachwycająco!) Wspiera główny cel.

Zobacz więcej: Klient Oh Hi Ojai w Amber Interiors

(Źródło zdjęcia: Garrison Hullinger)

8. Ładne i tradycyjne

Od lat jestem wielkim fanem twórczości Garrisona Hullingera. Mam na myśli popatrzcie na szafki w kolorze mięty i zieleni, białe blaty z agatu i piec w La Cornue! I tak, jakby kuchnia nie była już wystarczająco dobra, tradycyjny dywan równoważy pomieszczenie i pokrywa odpowiednią ilość ziemi.

Zobacz więcej tego domu z 1901 Craftsman: Thurman Street w Garrison Hullinger

(Image credit: Lauren Hufnagl)

9. Jasny różowy dywanik

Chcesz uzyskać ten sam wygląd tych szafek? Zostały pomalowane Frosted Sage przez Behr. Neonowy różowy dywan (jak, naprawdę neon) sprzedawano w Urban Outfitters, ale możesz teraz znaleźć coś podobnego.

Zobacz więcej: Lauren’s Before & After Photos: The Kitchen Reveal at Apartment Therapy

(Źródło zdjęcia: Diana Liang)

10. Długi, różowy Runner

Okay, oprócz tego, że kuchnie zasługują na dywaniki, dodatkową lekcją tego posta jest to, że mięta i różowa robią jeden z najlepszych zestawień kolorystycznych do kuchni. Oto kolejna kuchnia, która to potwierdza.

Wybierz się w podróż: Nowojorczyk przemienia 18-letni dom z Michigan w Hip, przytulny dom w Terapii Apartamentowej

Czy sie zgadzasz? Czy jesteś za, lub przeciw, dywaniki w kuchni? A co z miętową zielenią i różem? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!