Wszyscy mamy tego przyjaciela – tego, który w zasadzie wymyślił dla swojej grupy książki podpis. Ma specjalne serwetki koktajlowe z monogramem i wie, które kieliszki są czerwone i białe. Wiesz, o kim mówimy? Tak, myśleliśmy tak.

Zachęcaj swojego przyjaciela, barmana, aby jeszcze bardziej upiększył jej grę dzięki tym wspaniałym prezentom dla swojego baru.

  1. Wander Wear Cocktail Shaker, 16 USD u Freda i Przyjaciół: Ten emaliowany stalowy mikser będzie przydatny przy ognisku lub w dowolnym domowym barze.
  2. Ulubione kieliszki koktajlowe, 12 USD w More & Co .: Te niewielkie kubki o wielkości zaledwie trzech cali mają odpowiednią wielkość do picia idealnie mieszanych napojów.
  3. Beer Growler, 60 USD w Made by RBT: To może być najpiękniejszy growler piwa, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Posiada 64 uncje i jest izolowany podwójnymi ściankami, więc jest również funkcjonalny.
  4. Rosé S’il Vous Plaît Print, od 21 USD w Minted: Dla Twojego ulubionego francuskojęzycznego przyjaciela w kolorze różowym, ten wydruk można zamówić w ramce lub nieoprawiony, w zależności od tego, ile chcesz wydać.
  5. Człowiek wchodzi do owalnej tacy, 98 dolarów w czekaniu na Martę: To nie żart – ta gigantyczna taca (ma dwie stopy szerokości!) Z pewnością wyda oświadczenie.
  6. Arrow Swizzle Cocktail Stirrer Set, od 30 USD za cztery: Daj te zawrotne kije miłośnikowi koktajli, by wskazali drogę do najlepszych drinków w domu.
  7. Infused Ice Cubes, 15 USD za 12 w Herb & Lou’s: Kostki lodu w prezencie? Tak! Dopóki są to te, które występują w wesołych smakach, takich jak pomarańczowy imbir i arbuz z ogórka.
  8. Otwieracz do butelek Pretzel, 14 USD w sklepie Annie’s Blue Ribbon General Store: Otwieracz do butelek z niespodzianką! Ponieważ wygląda jak precel. Zdobyć?
  9. Znaczniki dekantacyjne Chez Elle, 40 USD w Frontgate: Wreszcie, niektóre znaki na butelki z alkoholem, które nie wyglądają obłędnie męsko.
  10. Koszyk z drążkiem na metal i kamień, 140 USD na tarczy: Mniejszy od przeciętnego wózka barowego, ten mały facet może być schowany w kącie w każdym małym mieszkaniu.