Prawdopodobnie posiadasz już kilka ładnych pojemników do przechowywania, ale to nie tak, że zaczniesz je rozdawać wraz ze wszystkimi resztkami po Święcie Dziękczynienia. Wystarczy, że podzielisz resztę swojego ukochanego farszu z trzodą ludzi, którzy dotarli do twojego domu.

Dlatego potrzebujesz niektórych z tych pojemników na wynos, na które nie masz nic przeciwko rozstaniu się. Oto 10 naszych ulubionych.

  1. Cieszę się, że Matchware, 27 USD za cztery: Cieszę się, że od dawna szukaliśmy pojemników wielokrotnego użytku, które można wyrzucić lub przegrać, a ten zestaw jest wyposażony w dopasowane zielone pokrywy (zamiast typowych niebieskich), aby upewnić się, że możesz znaleźć pojemnik w górnej części snap.
  2. Ziploc One-Press Containers, 13 USD za trzy: Te pojemniki są wyposażone w jednoprzyciskowe uszczelnienie, które zapewni ci poczucie, że zawartość nie wycieknie.
  3. Bio-Plus-Earth Out-Out Container, 15 USD za 50 w WebstaurantStore: Odkryj nową “brązową torbę” z tymi pojemnikami z papieru z recyklingu. Są sztaplowalne, odporne na przecięcia, nieszczelne i odporne na tłuszcz.
  4. Fit & Fresh Smart Portion Containers, 10 USD za cztery w ReUseIt: Przygotuj się na zachwycanie: każdy pojemnik ma wyjmowany pojemnik na lód, który zatrzaskuje się na wieczku, utrzymując zawartość schłodzoną nawet gdy są one poza lodówką.
  5. Click & Fresh Food Storage Containers, 8 USD za trzy w Bed Bath & Beyond: Te głęboko osadzone pojemniki mają pokrywy z wbudowanymi otworami wentylacyjnymi, dzięki czemu idealnie nadają się do podgrzewania szybkich posiłków w kuchence mikrofalowej.
  6. Pan Lid Container Set, 10 USD za 10 w Bed Bath & Beyond: Jeśli na zawsze szukasz brakującej pokrywy do pojemników do przechowywania, pokochasz ten zestaw, który zawiera 10 pojemników z całkowicie przymocowanymi pokrywami.
  7. Ripple Bowls with Lids Set, 6 USD za 10 w Shop Sweet LuLu: Idealne do zupy, mac i sera, czy puree ziemniaczanego, te miski Ripple są świetne, aby mieć je pod ręką.
  8. Kuchnia Discovery Meal Prep Containers, 15 USD za 10: Niezależnie od tego, czy jesteś naprawdę w #mealprepsunday lub po prostu chcesz mieć zorganizowaną lodówkę, ten zestaw cię obejmuje. Każdy pojemnik ma trzy oddzielne sekcje dla twojej głównej i dwóch stron.
  9. Treat Boxes, 5 USD za 12 w Oriental Trading: Żywnościowe jedzenie w torebkach lub folii i zapakuj paczkę każdej osoby w jedno z tych pudełek. Bonus: Możesz je udekorować kiddos dla zabawy (i miejmy nadzieję, spokojnej) sesji rzemieślniczej.
  10. Kraft Chinese Take-Out Box, 13 USD za 25 w Bio & Chic: Chińskie pudełka na wynos są prawdopodobnie najbardziej znanymi naczyniami do znanej nam wyrywki, więc dlaczego nie wykorzystać niektórych do spakowania swoich resztek? A ponieważ nie mają tych metalowych uchwytów, mogą wejść do kuchenki mikrofalowej.