Czy kiedykolwiek zapłaciłeś 7 USD za kartę i czujesz się z tego powodu całkowicie winna? “To typografia!” mówisz, próbując sprawić, że poczujesz się lepiej. Mimo to dużo wydać na kartę. Niektórzy twierdzą, że 6 $ to nawet za dużo. Ale to jest Walentynki i twoja znacząca część jest prawdopodobnie warta 6 dolarów papieru, prawda? Zepsuć ukochaną osobę jedną z tych kartek, które koncentrują się na jedzeniu.

  1. Więcej niż karta do kawy, 6 USD w Minted: Trudno uwierzyć, ta karta jest dowodem, że to prawda.
  2. Bacon Me Crazy Card, 5,50 $ w grze Hello Lucky: Tylko daj mu znać, że masz na myśli szalenie w dobry sposób!
  3. Karta Ramentic, 4,50 USD na TinyBeeCards: Daj ukochanemu komplement, a także podświadomie zasugeruj, co chcesz na kolację.
  4. Ulubiona karta walentynkowa Sushi, 4 USD w Paper Source: O tej karcie.
  5. Kartka z życzeniami z okazji Święta Pizzy, 5 USD w Paper Source: Trudno jest bardziej wkurzyć niż ta karta. Zdobyć? Bo pizze mają na nich ser? Wyjaśnimy to później.
  6. Karta pasterska, 5 USD w drukarni Greenwich: Kochasz makaron? Kochasz swoje SO? Połóż to na piśmie z tą ciężką kartą.
  7. I Chews You, 4,50 USD na HeartsAndSharts: Ta karta naprawdę łamie nasz personel, z jakiegoś powodu.
  8. Pomiń kartę buraka, 4,50 USD na LittleLoveliesStudio: Dla twojej kochającej roślinę miłości, ta karta jest bezczelna i słodka w tym samym czasie.
  9. Avo-Cuddle Card, 4,50 USD na ErinAndElizabethCo: Nie wychodzisz na kolację w tym wielkim dniu? Ta karta ma inną aktywność do zasugerowania! Cuddling. Cóż, technicznie unikaj przytulania, ale masz pomysł.
  10. Bagel Card, 4,50 USD na TinyGangDesigns: Nawet jeśli twoja ukochana woli bułeczki sezamowe (może się mylić!), Powinien wyskoczyć z tej karty.

Potrzebujesz karty dla dzieci, które chcesz zabrać do szkoły? Popatrz tutaj: Najlepsze karty walentynkowe, które możesz znaleźć na Amazon