Jeśli jesteś fanatykiem zupy, to wiesz, że odpowiedni krakers może zmienić miskę zupy, dodając smaku i przypraw, a także tekstury. Niektóre powiązania są praktycznie ikoniczne. Czym byłby zupę z małży bez zwartych krakersów ostryg? Lub zupę z kurczaka rosół bez pokruszonych solinek posypanych na wierzch?

Ale chociaż uwielbiamy ostrygi i krakersy – naprawdę mamy! – Czasami warto wykosztować się na naprawdę wyjątkowym krakersie, aby nadać dodatkowy wymiar posiłkowi. Niezależnie od tego, czy chcesz przyrządzić zupę z puszki, czy chcesz zaakcentować potrawę, którą gotujesz przez cały dzień w powolnym piekarniku, mamy dla Ciebie idealny fantazyjny krakers zupy.

  1. Pikantne monety z serem, 6,95 USD z Rustic Bakery: Jeśli pragniesz grillowanego sera z zupą pomidorową, te ręcznie robione rundy sera są koniecznością. Pływak kilka w następnej misce, a zobaczysz, co mamy na myśli.
  2. Słomki z sera Jalapeño, 6,40 USD od J & M Foods: Kawałki pieprzu w tych serowych słomkach dadzą pikantny kopa twojemu ulubionemu chili.
  3. Herb Garden Crackers, 7,00 USD z Roots & Branches: Kilka tych herby krakersów zmieszanych z warzywną zupą obudzi twoje kubki smakowe.
  4. Czosnek Crostini, 2,99 dolara od braci Di Bruno: Dodaj garlisty zing do następnego kubka czerwonej zupy z soczewicy.
  5. Aged Parmesan Crisps, 4,99 USD od stołu kuchennego: Krakersy w całości wykonane z sera? Przynieś to. Lubimy te słone, starzone chipsy parmezanowe posypane włoską zupą weselną.
  6. Krakersy z soli morskiej, 6,95 USD z Stonewall Kitchen: Docieramy do tych krakersów o klasycznym smaku, aby dodać do pocieszającej miseczki kremowej zupy z kurczaka. Lub zupę z kurczaka z makaronem. Lub zupa z kurczaka z cytryną orzo. Szczerze mówiąc, zrobi to zupa lub gulasz na bazie kurczaka!
  7. Karmelizowane krakersy z cebuli, 6,00 $ od Potter’s Crackers: Te rzemieślnicze krakersy są marzeniem cebuli. Pokrój kilka w obfity gulasz wołowy i pozwól smaki połączyć. Są również dostępne w oliwce kalifornijskiej, pieczonym czosnku, rozmarynie i klasycznych odmianach białych.
  8. Rosemarry Me i oliwa z oliwek, 3,50 USD od Way Better Snacks: Oddaj subtelny, ziemisty bukiet rozmarynu do swojej kolejnej miski z dzikim ryżem i zupą grzybową z Minnesoty.
  9. Z Crackers Solniczka z solą morską i oliwą, 6,99 USD od Murray’s: Te ulubione krakersy powstają w Brooklynie w stanie Nowy Jork. Kilka z tych postrzępionych krakersów doda trochę kuszącej tekstury do gładkiej miski curried zupy z kalafiora.
  10. Firehook Pieczone Ostre Krakersy Sezamowe, 6,50 USD z Relay Foods: Pokruszyć niektóre z nich w miskę pieczonej z brokułów zupy z cheddaru, aby dodać mdły posmak pieprzu cayenne.